Sledujte: Yang Se Chan sa veselo pokúša premeniť „červenú príchuť“ Red Velvet na párový tanec s Irene

 Sledujte: Yang Se Chan sa veselo pokúša premeniť „červenú príchuť“ Red Velvet na párový tanec s Irene

V najnovšej epizóde „ Bežiaci muž “, Yang Se Chan bol viditeľne nadšený, že bude partnerom Irene z Red Velvet!

Tieto dve hviezdy sa spojili pri vysielaní 25. novembra estrádnej šou SBS, ktorá obsahovala druhý diel minulotýždňového „ párový pretek .“ Počas celej epizódy Yang Se Chan nedokázal skryť svoju radosť zo skutočnosti, že si ho Irene vybrala za svojho partnera a ostatní členovia obsadenia „Running Man“ si ho doberali, že je príliš nadšený zo svojho tímu.

Jedna z hier s názvom „Bosé tango“ vyžadovala, aby tímy pred začatím svojej misie spolu tancovali. Keď prišiel rad na tanec, viditeľne dychtivý Yang Se Chan všetkých rozbúril tým, že zavolal na produkčný štáb: „Prosím, pustite hudbu, ktorá sa dobre hodí na ‚párový tanec‘.“

Personál jeho žiadosť nerešpektoval a rozhodol sa hrať skladbu Red Velvet's Červená príchuť “ namiesto toho a Irene inštinktívne začala tancovať choreografiu na hit svojej skupiny.

Yang Se Chan sa však nenechal odradiť a napriek hudbe začal s Irene veselým pokusom tancovať spolu.

Yoo Jae Suk zasmial sa: '[Yang Se Chan] povedal, že chce tancovať ako pár, ale Irene tancuje sama!'

Nakoniec sa však Yang Se Chanovo odhodlanie vyplatilo a mohol si užiť „párový tanec“ s Irene, po ktorom tak zúfalo túžil.

Aby toho nebolo málo, konkurenčný tím HaHa a Kang Han Na ukázali pozoruhodnú synchronizáciu, keď predviedli svoj vlastný zábavný párový tanec.

Pozrite si klip párového tanca Yang Se Chana a Irene nižšie!

Celú epizódu „Running Man“ s anglickými titulkami si môžete pozrieť aj tu:

Sledovať teraz