Sledujte: „YG Treasure Box“ eliminuje 2. stážistu a odhaľuje novú zostavu „Treasure 6“

 Sledujte: „YG Treasure Box“ eliminuje 2. stážistu a odhaľuje novú zostavu „Treasure 6“

Súťaž sa zahrieva na „YG Treasure Box“!

V epizóde survival show YG Entertainment z 28. decembra sa šesť účastníkov, ktorí sa úspešne dostali do skupiny „Treasure 6“, postavilo proti šiestim vyzývateľom, ktorí súperili o svoje miesta v debutovej zostave.

Počas epizóda z minulého týždňa , všetkých 28 súťažiacich, vrátane účastníkov „Poklad 6“, sa spojilo do tímov po dvoch. Z 11 dvojíc, ktoré neboli vybraté do skupiny „Poklad 6“, potom členovia WINNER vybrali tri tímy, ktoré by mali možnosť vyzvať súťažiacich „Poklad 6“ v priamom súboji.O víťazovi každej bitky rozhodol buď zakladateľ YG Entertainment Yang Hyun Suk alebo hlasovaním 100 „tvorcov pokladov“ – 100 šťastných divákov, ktorí boli vybraní, aby mohli sledovať priamy prenos vystúpení stážistov. Na konci každej bitky sa tím „Poklad 6“ rozhodol, kto bude posudzovať bitku, výberom medzi zlatou kartou a striebornou kartou (jedna z kariet predstavuje Yang Hyun Suk a druhá predstavuje 100 „tvorcov pokladov“). ale bez toho, aby som vedel, ktorý je ktorý.

Spojler

Prvá dvojica vyzývateľov, Lee Byounggon a Kim Seunghun, sa rozhodla postaviť sa proti dvojici „Poklad 6“ Ha Yoonbin a Kim Yeongue. Ich bitku posudzovalo 100 „tvorcov pokladov“, ktorí dali víťazstvo Lee Byounggonovi a Kim Seunghunovi.

Kim Doyoung a Kil Dohwan boli na rade a rozhodli sa vyzvať dvojicu „Treasure 6“ Keitu a Bang Yedama. Hoci Yang Hyun Suk bol porotcom druhej bitky, show odhalila, že on aj 100 „Treasure Makers“ dospeli k rovnakému rozhodnutiu – Keita a Bang Yedam úspešne obhájili svoje miesta v zostave „Treasure 6“.

Poslednou vyzývateľskou dvojicou boli Haruto a Park Jeongwoo, ktorí sa postavili dvojici „Treasure 6“ Mashiho a Kim Junkyu. 100 „tvorcov pokladov“ odovzdalo víťazstvo Harutovi a Parkovi Jeongwoovi a dvaja stážisti sa mohli vrátiť do skupiny „Poklad“.

Zvyšných osem dvojíc, ktoré sa nezúčastnili bitiek „Treasure 6“, bolo potom nútených bojovať proti svojim vlastným partnerom vo vyraďovacom kole.

Stážisti Wang Jyunhao a Park Jihoon predviedli cover verziu skladby EXO Ko Ko Bop “ spoločne za ich boj a Yang Hyun Suk potom poznamenal, že je pre neho mimoriadne ťažké vybrať víťaza. Potom, čo sa obrátil na zamestnancov YG Entertainment, ktorí s ním sledovali predstavenie, aby sa spýtal na ich názor, nakoniec oznámil, že Wang Jyunhao je ďalším súťažiacim, ktorý bude vyradený.

Pozrite si celú epizódu „YG Treasure Box“ s anglickými titulkami nižšie!