Sledujte: Zatúlané deti, The Boyz a Golden Child sa stretnú v penaltovom rozstrele, aby sa pripravili na majstrovstvá v atletike 2019 Idol Star

  Sledujte: Zatúlané deti, The Boyz a Golden Child sa stretnú v penaltovom rozstrele, aby sa pripravili na majstrovstvá v atletike 2019 Idol Star

Zatúlané deti , The Boyz , a Zlaté dieťa pripravený na nadchádzajúce „MBC“ Majstrovstvá Idol Star v atletike 2019 – novoročný špeciál “ obzvlášť zmysluplným spôsobom!

V novom budú súťažiť členovia všetkých troch idolových skupín penaltový rozstrel tohto roku a na súťaž sa pripravili usporiadaním špeciálneho charitatívneho zápasu. Víťazi zápasu mali štipendium vo výške 5 miliónov wonov (približne 4 463 dolárov) venované deťom zosnulých hasičov pod ich menami.

Každá z troch skupín sa na zápas spojila so známym futbalistom. Stray Kids’ Hyunjin, Lee Know a Bang Chan spojili svoje sily s bývalým hráčom a súčasným trénerom Yoo Sang Chulom; The Boyz’s Juyeon, Hyunjae a Ju Haknyeon sa spojili s legendárnym Lee Chun Soo; a Golden Child’s Jibeom, Bomin a Tag vytvorili tím s futbalovou hviezdou Hyunom Youngom Minom.Po nejakom koučingu od svojich mentorov sa idoly stretli hlava-nehlava v turnajovom penaltovom zápase. Krátka hra hacky sack určila, že Stray Kids postúpia do finále, pričom The Boyz a Golden Child budú proti sebe v prvom kole.

Spojler

Každý z hráčov dostal jednu šancu zastrieľať si, vrátane profesionálnych športovcov. Idoly išli prvé a Golden Child’s Jibeom aj The Boyz’s Juyeon úspešne strelili góly a vyrovnali skóre 1:1.

O výsledku zápasu teda rozhodovali profesionálni futbalisti a nanešťastie Hyun Young Min svoju strelu minul. Menšiu smolu mal Lee Chun Soo a The Boyz nakoniec postúpili do finále.

Od začiatku posledného kola bolo veľké napätie, keď Hyunjin zo Stray Kids strelil gól hneď pri prvom výstrele. Brankár Lee Know sa pomocou taktiky, ktorú sa naučil od mentora Yoo Sang Chula, žartovne pokúsil vyburcovať druhý tím – ale Hyunjae z The Boyz bol stále schopný vystreliť.

Bang Chan a Juyeon tiež strieľali góly a vyrovnali zápas na 2:2. Po zhliadnutí Juyeonovej šikovnej strely mentor Lee Chun Soo s úžasom poznamenal: „Čo je toto? Toto nie je [zručnosť], ktorú som ťa naučil!'

Zlomiť väz opäť pripadlo na profesionálnych športovcov. Brankár Juyeon úspešne zblokoval strelu Yoo Sang Chula a nechal ju dohrať na Lee Chun Soo.

Členovia Stray Kids sa na chvíľu radovali, keď brankár Lee Know zablokoval strelu Lee Chun Soo – ale na ich šok a zdesenie sa lopta odrazila od vnútornej časti bránkovej tyče a spadla späť.

Potom, čo tím The Boyz triumfálne oslávil svoje víťazstvo, ohromený Lee Chun Soo sa uklonil Lee Knowovi a poznamenal: „Nikto ešte nikdy nedokázal položiť ruku na loptu, ktorú som [kopol] predtým. Wow. Si úžasná.'

Lee Know sa uklonil a s úsmevom odpovedal: „Využijem energiu, ktorú som dostal [z tej lopty], aby sme mohli vyhrať zlatú medailu na Idol Star Athletics Championships [tento rok].

Medzitým Hyunjae z The Boyz pokorne poznamenal: „Keby sme to boli len my, členovia Boyzu, nemyslím si, že by sme boli niekedy schopní vyhrať prvé miesto. Myslím si, že sme to dotiahli až sem, pretože sme mali v tíme mentora Lee Chun Soo.'

Juyeon dodal: „Ukazuje sa, že futbal nie je niečo, čo hráte [iba] so svojím telom. Vaša myseľ je to, čo je dôležité.'

Gratulujeme The Boyz!

Ak chcete zistiť, kto vyhrá skutočný penaltový rozstrel, v ktorom sa predstavia aj súťažiaci zo SEVENTEEN, iKON, MONSTA X, NCT 127 a ASTRO, nalaďte si „2019 Idol Star Athletics Championships – New Year Special“ 5. a 6. februára o 17:45 hod. KST. Špeciál bude dostupný aj s anglickými titulkami na Viki.

Medzitým si môžete pozrieť špeciálny charitatívny zápas nižšie a môžete si pozrieť najnovšiu ukážku udalosti tu !