Soko's Baby Indigo debutuje pred kamerou vo videu „Byť smutná nie je zločin“!

 Soko's Baby Indigo Makes On-Camera Debut in Her 'Being Sad Is Not A Crime' Video!

Soko začína rok 2020 vypustením svojej novej piesne „Byť smutný nie je zločin“ a sprievodné hudobné video predstavuje jej dieťa Indigo modrá debut pred kamerou!

Video režíroval Soko priateľ Gilbert Trejo a bol natočený v historickom divadle Bob Baker Marionette Theatre v Los Angeles. Video skúma spoločenský tlak na to, aby ste mali vždy šťastnú tvár, a poukazuje na problémy byť pracujúcou matkou a na nedostatok adekvátnych podporných systémov.

„Bolo to prvýkrát, čo som nerežíroval svoje vlastné hudobné video Gilbert uľahčil prechod na každom kroku. Už dlho, dlho som chcel niečo vytvoriť v Divadle bábok Boba Bakera a napísal som celé spracovanie v nádeji, že nás tam nechajú nakrúcať! Bolo to pre mňa dôležité video: riešenie problémov medzi tým, že musím pokračovať v práci s pocitom bábky, ale aj tým, že chcem byť mamou a dať si na chvíľu pauzu,“ uviedla vo vyhlásení.

Soko tiež komentoval Indigo debutovať pred kamerou.

„Bol to veľmi zvláštny moment, ktorý zachytil veľmi špeciálny priateľ: Alexis Zabe ( Projekt Florida ). Bol kameramanom na videu, natáčal Indigo s toľkou láskou. Naše deti sú v rovnakom veku a sú kamarátmi už od lona, ​​takže nám pripadalo veľmi prirodzené, bezpečné a magické robiť tento projekt všetci spolu,“ povedala.

„Byť smutný nie je zločin“ bude predstavený Soko Tretí album, ktorý má vyjsť na jar prostredníctvom spoločnosti Since/Babycat Records.