Song Hye Kyo, Lee Do Hyun, Lim Ji Yeon a ďalší ukážu pravdy svojich postáv na plagátoch „The Glory“

  Song Hye Kyo, Lee Do Hyun, Lim Ji Yeon a ďalší ukážu pravdy svojich postáv na plagátoch „The Glory“

„The Glory“ zverejnila plagáty pre deväť rôznych postáv zapojených do intenzívneho plánu pomsty jednej ženy!

„The Glory“ bude rozprávať príbeh bývalej obete brutálneho školského násilia, ktorá prisahá pomstu svojim násilníkom po tom, čo sa stala učiteľkou svojho násilníka na základnej škole. Pieseň Hye Kyo , ktorý predtým spolupracoval so spisovateľkou „The Glory“ Kim Eun Sook na úspešnej dráme „ Potomkovia Slnka “, bude hrať hlavnú úlohu pomstychtivého hlavného hrdinu Moon Dong Eun Lee Do Hyun bude hrať komplikovaného hlavného muža Joo Yeo Junga.

Nové plagáty s postavami obsahujú Song Hye Kyo, Lee Do Hyun, Yeom Hye Ran , Lim Ji Yeon , Park Sung Hoon , Kim Hieora, Cha Joo Young, Kim Gun Woo , a Jung Sung Il . Na pozadí každého plagátu je diabolský kvet rannej slávy, ktorý symbolizuje túžbu každej postavy protestovať s bohom. Zatiaľ čo niektoré postavy prežili temné polárne noci, iné prežili celý svoj život v nepokojoch.

Song Hye Kyo, Lee Do Hyun a Yeom Hye Ran hrajú obete Moon Dong Eun, Joo Yeo Jung a Kang Hyun Nam a ich výrazy vyzerajú chladne, no zároveň ohnivo. Fráza na plagáte Moon Dong Eun znie: „Pre teba, ktorý padneš, pre mňa, ktorý bude zničený,“ čo je veta, ktorú použila v liste svojmu tyranovi Park Yeon Jin (Lim Ji Yeon).

Dong Eun pomáhajú úspešne sa pomstiť Joo Yeo Jung a Kang Hyun Nam. Plagát Joo Yeo Junga uvádza: „Budem tvoj kat. Koho z nich chcete, aby som zabil prvého?' Kang Hyun Nam úprimne hovorí Moon Dong Eun: „Chcem byť na vašej strane. Prosím, zabite ich.'

Zvyšné plagáty zachytávajú chladnokrvnú povahu násilníkov a násilníkov, ktorí nemajú výčitky svedomia za svoje hriechy. Lim Ji Yeon hrá Park Yeon Jin, ktorá šikanovala Moon Dong Eun, keď boli študenti. Na jej plagáte sa blahosklonne uvádza: 'Nerobíš to preto, aby si sa ospravedlnil, však?'

Park Sung Hoon stvárňuje Jeona Jae Joona, ktorý na plagáte svojej postavy vyzerá nahnevane a nespokojne. Je to s titulkom: 'Je príliš neskoro na blokovanie, nie je to nevyhnutné, takže to skončí, keď sa všetkým ublíži?' Kim Hieora preberá rolu Lee Sa Ra, ktorá vzhliadne s uplakanými očami a hovorí: „Oľutoval som a bol som zachránený za všetko, čo som ti urobil.

Ako Choi Hye Jung, Cha Joo Young vyzerá rozstrapkane a na svojom plagáte komentuje: „Vtedy sme boli všetci takí mladí. Vyrastieš a robíš chyby.' Kim Gun Woo stvárňuje Son Myung Oh, na ktorého plagáte je agresívne napísané: „Budem štekať vo dne aj v noci. Postarám sa, aby si nemohol jesť ani spať.'

Nakoniec je tu Jung Sung Il, ktorý preberá úlohu manžela Park Yeon Jin, Ha Do Younga. Keď čelí realite histórie svojej manželky ako páchateľky školského násilia, dostane sa do hlbokej dilemy. Vo svojom plagáte sa zvedavo pýta: „Priblížil si sa ku mne schválne?

“The Glory” vydá všetkých osem epizód časti 1 30. decembra, zatiaľ čo osem ďalších epizód bude vydaných pre časť 2 v marci. Pozrite si ukážku tu !

Pozrite si Lee Do Hyun v „ Mládež mája ' tu!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )