Song Mino zdieľa vzrušenie z návratu WINNER a odhaľuje hudobnú šou Win Promise

 Song Mino zdieľa vzrušenie z návratu WINNER a odhaľuje hudobnú šou Win Promise

Skladba WINNER's Song Mino sa objavila na MBC FM4U „Ji Suk Jin's 2 O’Clock Date“, aby sa podelil o svoje nadšenie z pripravovaného singlu skupiny.

WINNER sa pripravuje na vydanie svojho nového singla „Millions“ 19. decembra a keď ho Song Mino požiadali, aby opísal pieseň, povedal: „Tú skladbu produkoval môj kolega Kang Seung Yoon. Je to osviežujúca skladba, ktorá má silnú atmosféru VÍŤAZOV.“ Dokonca zaspieval krátky úryvok z piesne, aj keď žartoval: „Seung Yoon bude naštvaný, ak to urobím.

Ji Suk Jin sa potom spýtal Song Mino, či si myslí, že pieseň bude na vrchole rebríčkov. Úprimne odpovedal: „Dúfam, že áno. Aby som bol úprimný, Yang Hyun Suk na nás vložil veľa očakávaní. Myslím si, že je to preto, že všetci umelci YG, ktorí sú v súčasnosti aktívni, dosahujú skvelé výsledky.“Song Mino tiež prezradil, čo urobí WINNER, ak vyhrá hudobnú šou s „Millions“. Povedal: „Pravdepodobne som mal najskôr dostať povolenie od ostatných členov, ale aj tak to poviem. Ak vyhráme hudobnú šou, nanesiem si rúž a pobozkám všetkých členov na čelo.'

WINNER sa vrátia 19. decembra s „Millions“. Pozrite si ich upútavky medzitým!

zdroj ( 1 )