Song Sae Byuk, Go Jun Hee, Yeon Jung Hoon, Jo Han Sun a ďalšie testujú ich tímovú prácu pre novú drámu

  Song Sae Byuk, Go Jun Hee, Yeon Jung Hoon, Jo Han Sun a ďalšie testujú ich tímovú prácu pre novú drámu

Nadchádzajúci triler na prenasledovanie duchov OCN „Possessed“ (doslovný názov) zverejnil fotografie z prvého čítania scenára.

„Posadnutý“ je o detektívovi Kang Pil Sungovi (hrá ho Song Sae Byuk), ktorý má čistú dušu a psychiku Seo Junga (hrá ho Choď Jun Hee ), ktorí majú psychickú energiu, a ich príbeh o prenasledovaní duchov, ktorí páchajú zločiny po tom, čo vlastnia ľudské telá.

Táto dráma, ktorá bude prvou pôvodnou sériou OCN v roku 2019, sľubuje, že divákov udrží v strehu vďaka vzrušujúcemu, srdečnému príbehu, ktorý ich tiež rozosmeje.Pri čítaní scenára sa k režisérovi Choi Do Hoonovi a spisovateľovi Park Hee Kangovi pridalo herecké obsadenie, ktoré zahŕňa Song Sae Byuk, Go Jun Hee, Yeon Jung Hoon , Jo Han Sun , Park Sang Min , Lee Won Jong , Gil Hae Yeon, Jang Hyuk Jin, Park Jin Woo, Kwon Hyuk Hyun, Won Hyun Jun a ďalší. Čítanie scenára malo zábavnú atmosféru a herci sa počas stretnutia navzájom povzbudzovali.

Song Sae Byuk a Go Jun Hee, ktorí sa venujú žánru trilerov a po prvýkrát sa objavili na OCN, sa hanblivo pozdravili, kým sa premenili na svoje postavy. Komické a seriózne herectvo Song Sae Byuk viedlo pri čítaní scenára, zatiaľ čo Go Jun Hee sa dokonale premenila na svoju milú, drzú postavu.

Yeon Jung Hoon povedala: „Keďže je to dráma OCN, existuje veľa faktorov, ktoré mnohých z vás prekvapia.“ Herec sa potom dostal do postavy, keď čítal jeho riadky, ako Oh Soo Hyuk, riaditeľ TK Group, ktorý je 10. v obchodnom svete. Svojou premenou na túto zlú postavu prekvapil štáb.

Jo Han Sun sa po troch rokoch vráti k televíznej dráme prostredníctvom filmu Possessed, kde stvárni chirurga menom Seon Yang Woo, ktorý je pokojným gentlemanom so silnou charizmou.

Herci Lee Won Jong, Park Jin Woo, Kim Jun Hyung a Kwon Hyuk Hyun predviedli ukážku ich chvály ako detektívov vrážd na policajnej stanici Sungdong. Park Sang Min, Gil Hae Yeon, Jang Hyuk Jin a Won Hyun Joon tiež predviedli svoje herecké schopnosti a podrobnú analýzu scenára prostredníctvom stvárnenia svojich postáv.

Režisér Choi Do Hoon povedal: „Hovorí sa, že projekt nasleduje svoj názov. Budem tvrdo pracovať, aby sme sa všetci mohli stať posadnutými ‚Posadnutými‘ a aby aj diváci, ktorí to sledujú, mohli byť posadnutí drámou.“

Štáb poznamenal: „Herci oživili jedinečné črty svojich postáv a sledovať, ako prvýkrát testujú svoju tímovú prácu, bolo ako sledovať ich natáčanie na pľaci. Tento druh realistického herectva pokračuje aj na scéne. Prosím, tešte sa na prvú epizódu.”

“Possessed” bude mať premiéru 13. februára o 23:00. KST.

zdroj ( 1 )