Soompi & Viki Staff Talk: Aká je vaša obľúbená K-dráma, kde sa spolužitie mení na romantiku?

  Soompi & Viki Staff Talk: Aká je vaša obľúbená K-dráma, kde sa spolužitie mení na romantiku?

Tento mesiac niektorí naši zamestnanci diskutujú o našich obľúbených K-drámach, v ktorých musia hlavní predstavitelia z rôznych dôvodov žiť spolu, no nakoniec sa do seba zaľúbia!

Pozrite si výber našich zamestnancov:

Hala: ' Môj spolubývajúci je Gumiho

Keď si spomeniem na túto konkrétnu značku romantického žánru, často mi napadne „My Roommate Is a Gumiho“. „My Roommate Is a Gumiho“ je fantasy rom-com o 999-ročnom gumiho mužovi menom Shin Woo Yeo ( Jang Ki Yong ), ktorý sa nasťahuje spolu s Lee Dam ( Hyeri ) potom, čo náhodou prehltla magickú guľôčku, ktorá by z neho urobila človeka. Títo dvaja nemajú inú možnosť, ako zostať v jeho blízkosti, a nakoniec spolu trávia čas, od zdieľania srdečných jedál až po príjemné neskoré noci, aby nakoniec rozkvitla srdcervúca romantika. Ich spolužitie prináša toľko mdlôb, hravých žartov a veselých stretnutí, keď sa postupne zbližovali od svojich nepríjemných prvých chvíľ.

Pozrite si „Moja spolubývajúca je Gumiho“:

Sledovať teraz

Winnie: “ Plný dom

Keď sa hovorí o milencoch v domácnosti, nemôže chýbať ikonický „Full House“. Moja úplne prvá K-dráma, toto je skutočná klasika v hlavnej úlohe so Song Hye Kyo a Rainom, ktorí vdýchli život svojim rolám a chémii aj napriek svojmu mladému veku. V „Full House“ Han Ji Eun ( Pieseň Hye Kyo ) a Lee Young Jae ( Dážď ) nevyhnutne žijú spolu, keď ju priatelia oklamú tým, že tajne predajú jej dom Youngovi Jaeovi a zoberú mu všetky peniaze. Nezačínajú pozitívne, ale postupne do seba zapadajú. Je to dráma plná šarmu, humoru a tepla, ktorá je z nejakého dôvodu nadčasovým klenotom.

Pozrite si „Full House“:

Sledovať teraz

Jinny: “ Príbeh Parkovej manželskej zmluvy

„Príbeh Parkovej manželskej zmluvy“ sa odvíja s Yeon Woo ( Lee Se Young ), žena z 19. storočia Joseon, ktorá bola posunutá o 200 rokov v budúcnosti do roku 2023. Po smrti svojho manžela Kang Tae Ha ( Bae In Hyuk ) a pádom do tajomnej studne sa ocitne v neznámej dobe a vo falošnom manželstve s mocným dedičom Kang Tae Ha a nakoniec budú žiť spolu. Ako prechádzajú touto šarádou, objavujú sa skutočné pocity, ktoré ponúkajú šancu „napraviť“ minulosť. Je zábavné sledovať, ako Yeon Woo čelí zložitosti cestovania v čase a využíva svoje znalosti na skúmanie svojej minulosti. Je to hrejivá a srdcervúca séria, ktorú je nemožné nemilovať!

Pozrite si „Príbeh Parkovej manželskej zmluvy“:

Sledovať teraz

Sen: ' Doom k vašim službám

„Doom at Your Service“ zobrazuje bezprecedentnú fantasy romancu medzi smrteľne chorým Tak Dong Kyungom ( Park Bo Young ) a tajomná entita Myul Mang ( Seo v Guk ), ktorý svojím dotykom dokáže veci zmiznúť. Myul Mang, ktorý chce, aby sám zmizol zo sveta, a Tak Dong Kyung, ktorý si želá koniec sveta, uzavreli dohodu, aby každý mohol splniť svoje priania. Dovtedy môže Myul Mang zbaviť Tak Dong Kyungovu bolesť držaním sa za ruky, ale keďže tento efekt môže trvať len jeden deň, začnú spolu žiť. Dôvod, prečo som tak rád sledoval túto drámu, je ten, že keď trávia viac času vedľa seba, začínajú sa uznávať ako nepostrádateľní a nachádzajú dôvody, prečo pokračovať vo svojej existencii, aby mohli byť jeden s druhým. „Doom at Your Service“ určite poslúži vašim romantickým potrebám, ak hľadáte K-drámu, kde sa spolužitie zmení na romantiku!

Pozrite si „Doom vo vašich službách“:

Sledovať teraz

Yeon: “ Pretože toto je môj prvý život

Moja obľúbená K-dráma, kde sa spolužitie mení na romantiku, by musela byť „Pretože toto je môj prvý život“. V tejto dráme Yoon Ji Ho ( Young Sun Min ) potrebuje miesto na bývanie a nakoniec sa presťahuje do domu, ktorý vlastní Nam Sae Hee ( Lee Min Ki ), o ktorej si pôvodne myslela, že je žena. V tejto náhodnej situácii sa títo dvaja rozhodnú uzavrieť zmluvné manželstvo z vlastných osobných a finančných dôvodov. Hoci spočiatku išlo len o obchodných partnerov, spolužitie spôsobí, že sa ich vzťah vyvinie nečakaným spôsobom. Milujem túto drámu pre tón, ktorý je o niečo jemnejší ako iné drámy s podobnou témou a hlavná dvojica má celkom dojemný vzťah, vďaka ktorému sa cítite veľmi teplo.

Pozrite si „Pretože toto je môj prvý život“:

Sledovať teraz

Aká bola vaša obľúbená K-dráma, kde sa spolužitie mení na romantiku? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!