Stážista JYP Hwang Yeji sa roztrhne po tom, čo predvedie „nové pravidlá“ Dua Lipa, pričom sa zranil pri „fani“

  Stážista JYP Hwang Yeji sa roztrhne po tom, čo predvedie „nové pravidlá“ Dua Lipa, pričom sa zranil pri „fani“

Študent JYP Entertainment, Hwang Yeji, sa stal emotívnym po tom, čo predviedol divoké vystúpenie v programe SBS „ Ventilátor “!

Začiatkom tohto mesiaca Hwang Yeji's prvé vystúpenie v novej šou o prežití zaujala divákov a vyniesla ju na vrchol rebríčka Naverovho vyhľadávania v reálnom čase. Hoci na mnohých zapôsobil jej výkon, nedokázala si zabezpečiť hlasy troch „majstrov fanúšikov“ (poslancov celebrít relácie) a nakoniec skončila len o tri hlasy, aby bezpečne postúpila do ďalšieho kola.

Po získaní dostatočného množstva online hlasov na postup do druhého kola súťaže (celkovo 61 268) sa Hwang Yeji vrátil na druhý pokus v epizóde „The Fan“ z 22. decembra. Stážistka pred vystúpením vyhlásila, že na príprave pracovala veľmi tvrdo a bola odhodlanejšia ako kedykoľvek predtým vyhnúť sa predchádzajúcemu osudu, pričom s úsmevom poznamenala: „Dnes sa nestanem kandidátkou na vylúčenie.Neskôr však prezradila, že deň pred vystúpením utrpela menšie zranenie chrbta. V skutočnosti, počas skúšky šou v deň natáčania, sa stážistka ocitla v takých bolestiach, že nebola schopná tancovať, a hneď potom išla do nemocnice.

Napriek svojmu fyzickému stavu sa Hwang Yeji stále ponáhľala späť v čase na svoje vystúpenie bez toho, aby o svojom zranení dala vedieť publiku alebo fanúšikom. Potom ohromila dav zúrivým coverom piesne Dua Lipa „New Rules“.

Aj bez toho, aby vedeli o jej zranení, boli fanúšikovia jej výkonom ohromení a nemali núdzu o pochvalu za jej schopnosti. Dobre poznamenal: „Vybrali ste si takú skvelú pieseň a myslím si, že váš spev sa zlepšil. Vaša mimika a celková expresivita ukázali toľko hviezdnej kvality.“

Lee Sang Min súhlasil: „Toto vystúpenie bolo také odlišné od vášho prvého. Tvoj spev, tanec a dokonca aj tvoja mimika bola úplne iná. Dokonca ma napadlo, či možno nemáš sestru dvojča. Teším sa na tvoje premeny v budúcnosti.'

Až potom, čo Hwang Yeji získala 224 hlasov a bezpečne postúpila do ďalšieho kola, si konečne dovolila podľahnúť svojim emóciám.

Stážistka sa rozplakala, keď s úsmevom priznala: „Aby som bola úprimná, cítila som veľký tlak [po mojom poslednom vystúpení]. Veľmi som sa obával, či dokážem naplniť očakávania [svojich fanúšikov]. Ale skutočnosť, že mnohí ľudia sledovali môj výkon, odpustili mi moje nedostatky a pozerali sa naň v pozitívnom svetle, ma robí ešte viac odhodlaným pracovať ešte tvrdšie, aby som sa pripravil na svoje ďalšie vystúpenie.“

„Ak postúpim do ďalšieho kola,“ pokračovala, „v budúcnosti vám ukážem ešte lepšie veci. Ďakujem.'

Pozrite si stvárnenie „Nových pravidiel“ Dua Lipa od Hwang Yeji nižšie!

Celú epizódu „The Fan“ s anglickými titulkami si môžete pozrieť aj tu:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )