„Stretnutie“ sa začína s hviezdnymi hodnoteniami sledovanosti a zanecháva svoju stopu v histórii tvN

 „Stretnutie“ sa začína s hviezdnymi hodnoteniami sledovanosti a zanecháva svoju stopu v histórii tvN

tvN“ Stretnutie “ má fantastický začiatok!

V hlavnej úlohe Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum , „Stretnutie“ je o dvoch ľuďoch z úplne odlišného prostredia a osobností, ktorí po náhodnom stretnutí na Kube začnú búrlivý románik.

Jeho premiéra 28. novembra priniesla sledovanosť 8,7 percenta s maximom 10,1 percenta podľa Nielsen Korea.

„Stretnutie“ má teraz titul najvyššej sledovanosti pre premiéru drámy tvN od stredy do štvrtka. Nielen to, ale tiež klesla ako druhá najvyššia sledovanosť premiéry spomedzi všetkých doterajších drám tvN, druhá za rekordom „ Pán Slniečko “ na 8,9 percenta.

Zatiaľ čo hodnotenia káblových drám sa agregujú trochu iným spôsobom, „Stretnutie“ získalo 28. novembra najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých drám od stredy do štvrtka na káblových aj verejnoprávnych kanáloch.

Silne sa darilo aj medzi cieľovým publikom tvN vo veku 20 až 40 rokov, pričom zaznamenalo v priemere 5,1 percenta s vrcholom 6,1 percenta. Obľúbený bol najmä u diváčok od tínedžerov až po 30-ročné.

Aj keď nie bez kritiky, „Stretnutie“ vyvolalo nepopierateľný záujem, s Song Hye Kyo, Park Bo Gum, Kuba, západ slnka v El Malecón a ďalšie súvisiace výrazy sa počas vysielania dostali do rebríčka vyhľadávania v reálnom čase.

SBS' Posledná cisárovná ” tiež pokračovalo výrazne s ratingmi 5,7 percenta a 7,9 percenta počas vysielania 28. novembra.

MBC Deti nikoho zaznamenala 3,8 percenta a 4,7 percenta sledovanosti, zatiaľ čo KBS2 Feel Good to Die ” prinieslo ratingy 2,4 percenta a 3,5 percenta. MBN Upozornenie na lásku ” zaznamenala sledovanosť 1,7 percenta.

Pozrite si premiéru „Stretnutia“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva )