Studio Dragon získava produkčnú spoločnosť, kde sídli tvorcov populárnych drám

 Studio Dragon získava produkčnú spoločnosť, kde sídli tvorcov populárnych drám

Štúdio Dragon získalo dramatickú produkčnú spoločnosť GT:st.

25. marca Studio Dragon prostredníctvom verejného oznámenia odhalilo, že kúpi 200 000 akcií (100 percent) od GT:st za 25 miliárd wonov (približne 22 miliónov dolárov) v hotovosti.

Scenárista Noh Hee Kyung, produkční režiséri (PD) Kim Gyu Tae a Hong Jong Chan a ďalší tvorcovia sú súčasťou produkčnej spoločnosti GT:st.Noh Hee Kyung je autorom slávnych drám “ Svety vo vnútri “, “ V tej zime vietor fúka “, “ To je v poriadku, to je láska “, „Drahí moji priatelia“ a „Naživo“. PD Kim Gyu Tae často spolupracoval so spisovateľom a režíroval „ Svety vo vnútri “, “ IRIS “, “ V tej zime vietor fúka “, “ To je v poriadku, to je láska “ a „Naživo“. Hong Jong Chan je PD za filmami „Live Up to Your Name“, „Dear My Friends“ a nadchádzajúcou drámou „Her Private Life“ v hlavnej úlohe Park Min Young a Kim Jae Wook .

Studio Dragon vytvorí vysoko kvalitné drámy prostredníctvom spolupráce medzi ich pôvodnými tvorcami a tvorcami z GT:st. Okrem vydávania diel Noh Hee Kyung, štúdio tiež plánuje mať svojho mentora pre nových scenáristov a produkovať jednu až dve drámy ročne, ktoré vedú nováčikovia.

Zdroj zo štúdia povedal: „V neustále sa meniacom svete médií, kde sa uprednostňuje kvalita pred kvantitou, je zabezpečenie vynikajúcich autorov kľúčové, aby štúdio získalo konkurenčnú výhodu. Očakávame, že prostredníctvom tejto akvizície budeme schopní produkovať ďalšie tri až štyri dobre urobené drámy ročne.

Začnite pozerať „It’s Okay, That’s Love“ s anglickými titulkami na Viki!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )