Suho z EXO hovorí o tlaku na svoju pozíciu lídra

 Suho z EXO hovorí o tlaku na svoju pozíciu lídra

V nedávnom rozhovore a obrázkoch pre magazín Leon, EXO's Suché premýšľal o svojej úlohe vedúceho skupiny.

Líder EXO, ktorý bude zdobiť obálku nadchádzajúceho januárového vydania magazínu, pózoval na elegantnom a zároveň modernom fotení oblečený v hodvábnych košeliach a tlmených oblekoch.

Keď sa ho spýtali, ako sa mu podarilo udržať si vysokú hladinu energie počas nabitého programu EXO, Suho uviedol, že sa cítil nabitý procesom plánovania svojej budúcnosti. Vysvetlil: „Stanoviť si konkrétne ciele a sny a potom ich jeden po druhom uskutočňovať – to slúži ako moja vnútorná motivácia.“Suho tiež priznal, že pozícia vedúceho skupiny je spojená s nevyhnutnou záťažou zodpovednosti. „Keď sa blížime k ôsmemu roku kariéry [EXO], cítim zodpovednosť, ktorá prichádza s touto pozíciou,“ priznal.

Pokračoval však v tom, že svoju zodpovednosť vidí pozitívne. „Ale ten pocit [zodpovednosti] je dobrý druh tlaku,“ pokračoval Suho. 'Zabezpečuje to, že sa nezastavím [a že sa stále posúvam vpred].'

Skupina EXO sa vrátila začiatkom tohto týždňa s prebaleným albumom „Love Shot“, ktorý obsahuje ich novú titulnú skladbu s rovnakým názvom. Pozrite si hudobné video tu !

zdroj ( 1 )