Súkromný návrh e-mailu Amber Heard pre Johnnyho Deppa na súde

  Amber Heard's Private Email Draft to Johnny Depp Read Aloud in Court

E-mail, ktorý údajne vypracoval Amber Heard svojmu vtedajšiemu partnerovi Johnny Depp bol dnes nahlas prečítaný na súde v jeho prebiehajúcom súdnom spore proti britskému bulvárnemu denníku za to, že ho nazval „bijákom manželiek“. Johnny tieto tvrdenia opakovane poprel.

Email napísal Amber v roku 2013, ale nikdy neboli odoslané Johnny . Právnik Sasha Wass prečítať nahlas e-mail do súdnej siene.

„Len neviem, či to ešte dokážem. Je to ako doktor Jekyll a pán Hyde. Polovica z vás, milujem. šialene. Druhá polovica ma desí. nemôžem si ho vziať. Prial by som si, aby som mohol, ale nemôžem. Problém je v tom, že nikdy neviem/nerozumiem, s kým mám do činenia, kým nie je neskoro. Pitie ma uisťuje, že mám dočinenia s príšerou. Týraný vystrašený neistý násilnícky malý chlapec. Len neviem povedať, kde začína čiara. Zdá sa tiež, že drogy zaručujú, že budem nútený vysporiadať sa aj s monštrom. Ešte raz, je to vedieť, čo/koľko/a kedy – čo robí celý rozdiel. Niekedy je kocovina nasledujúce ráno rovnako zlá ako krvavý kúpeľ na diskotéke, ktorý som očakával. Žijete vo svete plnom možností. Vystrihujete a pohoršujete sa (či už si to uvedomujete alebo nie) každého, kto nie je aktivátorom,“ napísala Amber v e-maile.

Kliknite dovnútra a prečítajte si zvyšok e-mailu...

„S úplnou ľahkosťou dokážem jasne rozlíšiť, kto patrí do ktorej kategórie. To, ako často ich vidíte a akú úlohu zohrávajú vo vašom každodennom živote, rozlišuje, kam spadajú na umožňujúcej škále. Včera som sledoval, ako ťa všetci okolo teba zdvíhali z podlahy, držali ťa. Pokračujte vo svojom živote. Zabránil vám skutočne spadnúť. S toľkou pomocou, samozrejme, nemôžete vedieť, ako veľmi to bolí vás a váš život. Pretože platíte ľuďom okolo vás, aby ste zabránili tomu, aby vaše nohy museli naraziť na dno, ako sa hovorí. Včera som ťa videl trikrát omdlieť medzi zvracaním. Všetky tri krát ťa musel Jerry zniesť z podlahy. V lietadle Nathan spomínal, koľkokrát sa musel vlámať do zamknutých dverí, aby ťa zobudil, keď omdlel na toalete.'

„Strápnili by ste sa nespočetne veľakrát, keby k vám bol niekto natoľko úprimný, aby vám to povedal. Aby som vám ukázal. Ak by vás niekto natočil, kým ste boli v tomto stave, boli by ste umŕtvení. Je trápne len sledovať, ako sa to deje. Nemôžeš to vedieť, pretože ľudia (priatelia?) sa ti stále usmievajú do tváre a potom otáčajú hlavami a gúľajú očami nad tým, ako smiešne sa cítia a vyzerajú, keď zbierajú dospelého muža z jeho vlastnej p*** a zvracajú, vediac, že ​​on' Nikdy si nebudem môcť uvedomiť, ako zle vyzerá. Kocovina – po tabletkách nie je o nič lepšie. Si zlý a necitlivý. Nemám dôvod zostať s tebou. a nebudem. ty mi neplatíš. Nemusím vám klamať kvôli mojej práci, živobytiu alebo deťom. Nikdy nebudem chcieť byť do teba zamknutý. Uvedomujem si, že moja sloboda je teraz jediná vec, ktorú musím chrániť. Nikdy ti nebudem veriť, že ma uväzníš. Sám som sledoval, ako si omdlel na podlahe, keď si sa napil. Raz ste sa tak porezali, že ste potrebovali stehy.

„Hovoríš veci, ktoré nemyslíš vážne. Nie je možné sa s tebou zhovárať. Takže vás každý upokojuje. Klamá vám. Ešte horšie je, že klameš sám seba. A ty tomu veríš. Máte okolo seba toľko áno ľudí, ktorí vás neustále chránia pred sebou samým a pravdou. Myslia si, že pohľad na vás sklamaný je pravda? Ach, niet divu, že to nefunguje. Ak vás nechali na zemi vo vašom vlastnom s*** zamknutú v kúpeľni, keď ste zmeškali prácu – možno sa budete musieť skutočne učiť. Naučte sa o seba starať. Myslíš si, že si taký húževnatý, veľká sebadeštrukcia – ja-ne-dám-a-f*** chlap?!? B********.”

„Keby ste to naozaj neurobili, nemali by ste toľko ľudí, ktorí by sa o vás starali. Necháte ich robiť všetku tvrdú prácu, zatiaľ čo vy utekáte pred svojimi problémami a nedokážete znášať bolesť. Taký veľký muž, že potrebujete, aby vám vaši platení asistenti a rodina nosili a upratovali. O skutočného muža sa netreba starať ako o bábätko. To, čo som videl minulú noc, bolo dieťa. Na začiatku som sa cítil v bezpečí. Akoby ste sa o mňa mohli starať. Akoby som s tebou mohol mať rodinu. Vďaka tebe som mal pocit, že si skutočný muž – to bola len tvoja polovica. To, čo som videl včera a mnohokrát predtým, je núdzny človek-dieťa. Sledujem, ako ťa musia ostatní dospelí muži v podstate utierať. A získate pohodlnú výhodu, že si to nikdy nebudete musieť pamätať. To je milé. Pre teba.

„Takže vám prejde toľko klamstiev, ktoré si hovoríte. V skutočnosti sa oklamete, aby ste si mysleli tie najbláznivejšie klamstvá, keď ste hore a pretože ste (sic) tak zvyknutí na to, že vás ľudia NEVOLAJÚ na vaše b******* (pracujú pre vás – ahoj), že skutočne veríš svojmu s***. (Potrebujem referenciu, čo keď si si vlastne myslel, že som ťa udrel ako prvý. Alebo že som skrýval drogy – zoznam pokračuje). Najprv priznaj nejaké svoje s***. Veľakrát si mi ublížil. Fyzicky a emocionálne z vecí, ktoré hovoríte a robíte, kým ste hore. Príšera vyjde von a vy sa stanete zlým a hrozným. Opak toho, prečo ťa milujem. A čo mám robiť? Ako by ste sa mali, keby ste boli zamilovaní do jednej osoby, ktorá by bola v skutočnosti dvoch? Aj ty, láska môjho života, aj to monštrum vyzeráš rovnako. Ako sakra zmätený sa cítim.'

'Som nahnevaná. Tak šialené. Ako by ste sa cítili, keby vám predali falošný tovar? Zamiloval som sa do teba, kým si bol triezvy. Celý rok. Ako som mohol vedieť, že ma to čaká? Ako sa opovažuješ prinútiť ma, aby som sa do teba zamiloval, predstavil toto druhé ja – svoju dobrú polovičku – len aby si strhol masku, keď som už bol vo vnútri?! Cítim sa ako najväčší idiot na svete. Vydržala som toho toľko. Vyčistil som s***, zvracanie a p*** doslovne aj obrazne. Obvinili ma z bláznivej s*ačky – nič z toho som si nezaslúžil – len preto, aby som nikdy nepočul ospravedlnenie za vašu horlivosť poháňanú alkoholom. Opakoval si ma (sic). Niečo, čo ste nikdy nemali urobiť. Aký si zasraný človek. A NIČ z toho by nebolo možné bez alkoholu a drog. ŽIADNE.”

Ak ti to uniklo, Amber „s súkromné ​​rozhovory s dvoma slávnymi celebritami minulý týždeň odhalil aj súd.