Sunmi a Red Velvet's Seulgi zdieľajú rozkošnú interakciu na 2018 SBS Gayo Daejeon

 Sunmi a Red Velvet's Seulgi zdieľajú rozkošnú interakciu na 2018 SBS Gayo Daejeon

Sunmi a Červený zamat Seulgi dokazujú, že ich priateľstvo je stále silné!

Dňa 25. decembra sa 2018 SBS Gayo Daejeon sa konala v Gocheck Sky Dome v Soule. Spomedzi mnohých idolov, ktoré zaplnili pódium úžasnými predstavení , Sunmi a Seulgi z Red Velvet upútali pohľady mnohých pre ich rozkošnú interakciu v zákulisí po skončení podujatia.

Po poslednom vystúpení EXO sa všetky idoly vrátili na pódium, aby sa naposledy rozlúčili s fanúšikmi. Po posledných pozdravoch bola Sunmi videná, ako stojí sama a blúdi po pódiu, ako keby niekoho hľadala. Animovaný GIF – Nájdite a zdieľajte na GIPHY

Čoskoro bolo vidieť Seulgi, ako beží smerom k Sunmi, ktorá ju privítala náručou. Po krátkom objatí sa oba idoly spolu vrátili na scénu a pevne sa držali jeden druhého. Ukázali tým svetu, že ich priateľstvo je silnejšie ako kedykoľvek predtým.

 Animovaný GIF – Nájdite a zdieľajte na GIPHY

 Animovaný GIF – Nájdite a zdieľajte na GIPHY

Títo dvaja si vybudovali svoje špeciálne puto pri natáčaní filmu JTBC „Secret Sister“ v máji. V šou sa o sebe veľa dozvedeli, prvýkrát zažili, aké to je mať pre zmenu sestru (obaja majú len bratov). Hoci sa program v septembri skončil, Sunmi a Seulgi zostávajú blízkymi priateľmi.

Ak ste zmeškali 2018 SBS Gayo Daejeon, pozrite si ho nižšie!

Sledovať teraz

Aké rozkošné sú Sunmi a Seulgi?

zdroj ( 1 )