„Sweet Home“, „D.P.“ a „The Glory“ sú pripravené na návrat s novými sezónami v roku 2023

  „Sweet Home“, „D.P.“ a „The Glory“ sú pripravené na návrat s novými sezónami v roku 2023

Netflix zdieľa podrobnosti o nadchádzajúcich návratoch troch úspešných sérií!

Dráma z roku 2020 „Sweet Home“ a dráma z roku 2021 „D.P.“ obe vydajú svoje dlho očakávané druhé série v roku 2023.

Film „Sweet Home“ založený na rovnomennom webtoone je o samotárskom stredoškolákovi, ktorý sa presťahuje do nového bytu, keď sa medzi ľudstvom začnú predierať príšery a obyvatelia bytu uviaznu v budove. Pieseň Kang , Lee Si Young , Lee Jin Wook , Park Gyu Young , Ísť min Áno , a viac sa vracia pre druhú sezónu. Po sotva úteku zo Zeleného domova bol Hyun Soo (Song Kang) zajatý armádou, zatiaľ čo Sang Wook (Lee Jin Wook) sa objavil so zahojenými jazvami po popáleninách. Nová sezóna vzbudzuje očakávania, ako Lee Kyung (Lee Si Young), Eun Yoo (Go Min Si) a Ji Soo (Park Gyu Young) prežijú vo svete plnom príšer a predstaví nové postavy, Yoo Oh Sung , oh jung se , Kim Moo Yeol , a Jung Jinyoung . Premiéra „Sweet Home 2“ je naplánovaná na štvrtý štvrťrok 2023.

Pozrite si ukážky fotografií Sang Wook, Hyun Soo a Eun Yoo v sezóne 2:

Netflix tiež poskytol pohľad Jung Hae In 's návrat ako An Jun Ho v 'D.P. 2.” Tiež na základe webtoonu „D.P.“ (skratka pre Deserter Pursuit) je séria o špeciálnej vojenskej jednotke vyslanej na prenasledovanie dezertérov. Okrem režiséra Han Jun Hee z prvej sezóny sa sezóna 2 môže pochváliť návratom hlavných predstaviteľov vrátane Jung Hae In a Dobrý Kyo Hwan ako D.P. duo jednotky An Jun Ho a Han Ho Yeol, Kim Sung Kyun ako seržant Park Beom Gu a Milujú ťa ako poručík Lim Ji Seop. Herci Ji Jin Hee , Kim Ji Hyun , a Choi Hyun Wook sú tiež pripravení pripojiť sa k obsadeniu pre novú sezónu. 'D.P. 2“ bude uvedený na trh v treťom štvrťroku 2023.

„The Glory“, ktorý bol prvýkrát vydaný minulý rok v decembri, je najnovším projektom úspešnej spisovateľky Kim Eun Sook, ktorý rozpráva príbeh bývalej obete brutálneho školského násilia, ktorá prisahá pomstu svojim tyranom po tom, čo sa stala učiteľkou svojho dieťaťa tyrana na základnej škole. Pieseň Hye Kyo hrá pomstychtivý hlavný hrdina Moon Dong Eun, zatiaľ čo Lee Do Hyun hrá komplikovaného hlavného muža Joo Yeo Jeonga. Dráma tiež hrá Yeom Hye Ran , Lim Ji Yeon , Park Sung Hoon Kim Hieora, Cha Joo Young , a viac. „The Glory Part 2“ bude zobrazovať ničenie páchateľov školského násilia pod vedením Park Yeon Jin (Lim Ji Yeon), keď sa dostanú do pasce Dong Eun a bude vydaný v marci tohto roku.

Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!

Počas čakania sledujte Go Min Si a Lee Do Hyun v ' Mládež mája “:

Sledovať teraz

Zachyťte aj Song Hye Kyo v ' Teraz sa rozchádzame “:

Sledovať teraz

Zdroj ( jeden )