Syn Lee Min Junga posiela krásny darček na podporu drámy svojej mamy „Fates and Furies“

 Syn Lee Min Junga posiela krásny darček na podporu drámy svojej mamy „Fates and Furies“

Lee Min Young zdieľala na Instagrame darček, ktorý dostala od svojho syna!

Spolu s obrázkom transparentu od svojho syna zverejnila: „Píšeš tak dobre, synu. Som vďačný za teplé jedlo od mojej rodiny. Tento týždeň však vysielanie je zrušené kvôli vietnamskému futbalu... Aj keď je to škoda, stretneme sa “ Osudy a zúrivosti ‘ budúci týždeň a tento týždeň, tréner Park Hang Seo, bojujte!“

Pozrite si tento príspevok na InstagrameSi dobrý v písaní, synu? ㅋ Ďakujem za teplé jedlo pre rodinu ^^ Ale vysielanie je tento týždeň zrušené kvôli futbalu vo Vietname... ..Je to škoda aj pre mňa, ale #Osud a Fury sa stretnú koncom týždňa a tento týždeň, riaditeľ Park Hang-seo, do boja!

Príspevok zdieľaný používateľom MJ (@ 216jung) na

Na obrázku je na transparente nápis „SBS Drama“ Osudy a zúrivosti ’ riaditeľ a zamestnanci! Prosím, maj silu napriek chladu a dobre sa staraj o moju matku! Od Joon Hoo.'

Lee Min Young manžel Lee Byung Hun 11. decembra tiež poslal food truck do natáčania. Nielenže poslal food truck, ale bolo hlásené, že Lee Byung Hun tiež navštívil scénu, aby podporil Lee Min Junga.

V súčasnosti Lee Min Jung hrá rolu Goo Hae Ra, ženy, ktorá sa priblíži k Tae In Joon (hrá ju Joo Sang Wook ) s postrannými úmyslami, len aby sa do neho zamiloval. Pozrite si drámu o láske a pomste nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )