„Taste Of Dating“ aktualizuje fanúšikov po obavách z neprítomnosti Kim Čong Mina a Hwang Mi Na na šou

 „Taste Of Dating“ aktualizuje fanúšikov po obavách z neprítomnosti Kim Čong Mina a Hwang Mi Na na šou

8. februára sa zdroj zo zoznamovacej reality show TV Chosun „Taste of Dating“ (doslovný názov) porozprával so Sports DongA, aby sa podelil o aktuálne informácie o Kim Čong-min a Hwang Mi Na.

Kim Jong Min a Hwang Mi Na sa naposledy objavili v relácii, keď odišli na ostrov Jeju, aby v prvý deň nového roka v epizóde 10. januára sledovali východ slnka. Odvtedy na šou chýbali, čo viedlo ľudí k tomu, aby zdieľali svoje myšlienky o online komunitách. Niektorí ľudia špekulovali, že sa pár rozišiel, zatiaľ čo iní povedali, že je možné, že ich vysielací čas sa skrátil pridaním nových párov, ako napr. Nie Joo Won a Kim Bo Mi.

Zdroj zo show povedal: 'Zábery Kim Čong Min a Hwang Mi Na sú naplánované na vysielanie tento mesiac.' Či sa dvojica rozišla alebo odchádza zo šou, konkrétne neriešili.“Taste of Dating” je šou, v ktorej sa jednotlivé celebrity stretávajú s partnermi, ktorí sa hodia k ich ideálnym typom, po dobu 100 dní. Kim Jong Min a Hwang Mi Na získali veľkú pozornosť od svojej prvej epizódy, keď sa stretli ako pár v šou v septembri 2018. Po ukončení prvých 100 dní ich „randovacej zmluvy“ rozhodol rok verejne randiť v reálnom živote. Teraz je na Kim Čong-minovi a Hwang Mi Na, či chcú vo svojom vzťahu pokračovať.

„Taste of Dating“ sa vysiela vo štvrtok o 23:00. KST.

Zdroj ( 1 )