'The Boys' dostane 3. sériu obnovenia pred premiérou 2. sezóny!

'The Boys' Gets a Season 3 Renewal Before Season 2 Premiere!

Amazon Studios oznámilo, že tretiu sezónu Chlapci bol objednaný, ešte pred odvysielaním druhej sezóny série!

Veľmi očakávaná druhá séria bude debutovať 4. septembra prvými tromi epizódami a nové epizódy budú dostupné každý piatok, čo vyvrcholí epickým finále sezóny 9. októbra.

Bolo tiež oznámené, že seriál po predstavení, Prime Rewind: Inside The Boys , bude debutovať popri druhej sezóne. Aisha Tyler bude hostiť show a obsadenie a štáb Chlapci vystúpi na rozhovory a rozoberie udalosti, ktoré sa odohrávajú v každej epizóde.

„Amazon, v odvážnom a historickom úsilí o rozšírenie svojej „podivnej“ demografickej skupiny, zasvietil na zelenú 3. sériu Chlapci ! Spisovatelia a ja tvrdo pracujeme vo (virtuálnej) spisovateľskej miestnosti a je nám ľúto, že svet nám dal príliš veľa materiálu. Dúfame, že natáčame začiatkom roka 2021, ale to závisí od mikroskopického vírusu,“ povedal showrunner a výkonný producent Eric Kripke .

„Ako by to nestačilo, prinášame vám druhú sezónu po predstavení, Prime Rewind: Inside The Boys . Zamýšľaný dvojitý koniec. Hostí neporovnateľné Aisha Tyler a hosťujúci herci a štáb, je to hlboký ponor do toho, ako robíme túto šialenú vec. Vážne, vďaka Sony, Amazonu a fanúšikom. Veľmi radi robíme túto šou a sme nadšení, že môžeme urobiť viac,“ dodal.

Naučiť sa viac o čo môžete očakávať, že sa stane v druhej sezóne !