Tiffany hovorí o nedávnych rodinných problémoch

 Tiffany hovorí o nedávnych rodinných problémoch

Tiffany otvorila polemiku týkajúcu sa jej otca.

9. januára sa Tiffany na Instagrame podelila o svoje úprimné myšlienky o nedávnej rodinnej kontroverzii a jej vplyve na jej hudbu.

V decembri 2018 obvinenia podvodu proti Tiffanyho otcovi vyšiel najavo. V reakcii na to speváčka prezradila, že od detstva mala ťažké časy pre rôzne problémy svojho otca a pred siedmimi rokmi s ním prerušila všetky vzťahy.O mesiac neskôr, Tiffany archivované všetky jej predchádzajúce príspevky na Instagrame signalizujú nový začiatok v jej živote.

Prečítajte si, čo hovorí Tiffany:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nedávno som musel riešiť niektoré z najbolestivejších osobných zápasov v mojom živote o mojej rodine, vďaka čomu som si uvedomil, akí dôležití boli v tom, čo robí mňa, JA. pri písaní tohto pripravovaného EP mi to umožnilo nasmerovať VŠETKO zo seba úprimne do svojho umenia. bol čas naozaj otvoriť nejaké rany a vyliečiť sa. nájsť spôsob, ako prijať a rásť. pri tvorbe v mojom živote takmer nikdy nebol mier, ale umenie vytvorené počas tohto zápasu bolo vždy tými najpravdivejšími a najvďačnejšími zážitkami. tieto piesne sú tie, ktoré mi dali pokoj. Dúfam, že sa táto pieseň stane soundtrackom k VAŠIM chvíľam, ktoré potrebujú lásku a svetlo. a bez ohľadu na to, čím prechádzate, je to v poriadku. prijmite nádej každú sekundu a pamätajte, že bez ohľadu na to, ako veľmi sa chcete vzdať, vydržte, kým sa neobjaví ten moment sily a nebudete sa cítiť ZNOVU ZRODENÍ. som rád, že vám môžem oznámiť prvý singel z môjho pripravovaného EP, BORN AGAIN, ktorý k vám príde 25.1.2019? Zostaňte naladení.

Príspevok zdieľaný používateľom tiffany mladá (@tiffanyyoungofficial) na

Zostaň silná, Tiffany!