'Trolls World Tour' si teraz môžete pozrieť doma – takto!

 Môžete sa pozerať'Trolls World Tour' at Home Now - Here's How!

Trolls World Tour mal byť práve teraz všade v kinách, ale Universal Pictures sa rozhodol vydať film v digitálnej podobe, pretože všetky kiná sú zatvorené!

Anna Kendrick a Justin Timberlake sa vrátil pre animované pokračovanie spolu s hviezdnym obsadením, ktoré tiež zahŕňa James Corden , Rachel Bloom , Kelly Clarkson , Sam Rockwell , Jamie Dornan , Ozzy osbourne , Mary J. Blige , Anderson .Paak , a mnoho ďalších.

Film si teraz môžete pozrieť z pohodlia svojho domova zapožičaním za 19,99 $. 48-hodinový prenájom bude platný na 30 dní od dokončenia objednávky. Aktuálne je k dispozícii na iTunes , Vudu a ďalších digitálnych predajcov!

Tu je zhrnutie filmu: V dobrodružstve, ktoré ich vezme ďaleko za hranice toho, čo predtým poznali, Queen Poppy ( Kendrick ) a pobočka ( Timberlake ) zistíte, že sú len jedným zo šiestich rôznych trolích kmeňov roztrúsených v šiestich rôznych krajinách a venovaných šiestim rôznym druhom hudby: Funk, Country, Techno, Classical, Pop a Rock. Ich svet sa čoskoro stane oveľa väčším a oveľa hlasnejším, keď členka hard-rockovej kráľovskej rodiny, Queen Barb ( Bloom ), ktorému pomáhal jej otec King Thrash ( Osbourne ), chce zničiť všetky ostatné druhy hudby, aby mohol ovládnuť rock. Keďže je v stávke osud sveta, Poppy a Branch sa spolu so svojimi priateľmi vydávajú navštíviť všetky ostatné krajiny, aby zjednotili trollov v harmónii proti Barb, ktorá sa ich všetkých snaží postaviť na čelo.

Chcete si film pozrieť spolu Anna a ďalšie hviezdy z filmu? V piatok (10. apríla) sa o 13:00 východného času / o 10:00 tichomorského času koná Twitter Watch Party.