Trumpov poradca hovorí, že Melania Trump je moderná Jackie Kennedy a fanúšikovia z toho nie sú nadšení

  Trumpov poradca hovorí, že Melania Trump je moderná Jackie Kennedy a fanúšikovia z toho nie sú nadšení

Jackie Kennedy Onassis je momentálne trendy na sociálnych médiách práve teraz, počas Republikánskeho národného zhromaždenia.

Zosnulá bývalá prvá dáma Spojených štátov bola vychovaná v rozhovore medzi Peter Navarro , ktorý bol hosťom na CNN s Andrea Mitchellová .

Peter
, ekonóm a asistent prezidenta, prirovnal súčasnú prvú dámu, Melania Trumpová do Jackie .

'Vieš, považujem ju za Jackie Kennedyovú svojej doby,' povedal zdieľané . „Krása, elegancia, jemnosť. Myslím si, že prinesie silné posolstvo americkému ľudu.'

Porovnanie nahnevalo mnohých fanúšikov Jackie na sociálnych sieťach a zdieľali svoje myšlienky o jeho komentároch a dokonca na to poukázali Melánia práve prerobil záhradu, v ktorej sídlil Jackie slávna ružová záhrada.

'Peter Navarro práve povedal, že Melania Trumpová je Jackie Kennedy našej doby.' VŠETKO. OF. ONI. ARE. BATSHIT. CRAZY,“ jeden napísal .

Ďalší pridané “Ten chlap práve povedal, že Melania je Jackie Kennedy našej dobyTvár so slzami radostiTvár so slzami radostiTvár so slzami radostiTvár so slzami radosti. Jej krása a jej pôvab? Daj mi pokoj. Je jednou z najchladnejších, zákerných prvých dám v našej histórii. Jackie mala hodinu a Melania ukázala svojho astronauta. Jackie sa vždy usmievala a Melania samoľúbo.'

Melánia je pripravený hovoriť v RNC neskôr večer.

Kliknutím dovnútra zobrazíte ďalšie reakcie fanúšikov…

Ak ti to uniklo, tento ďalší výraz bol trendový počas prvej noci republikánskeho národného zhromaždenia...