Tu je návod, ako hlasovať za „Najlepší fandom na Twitteri“ v 14. ročníku udeľovania cien Soompi

 Tu je návod, ako hlasovať za „Najlepší fandom na Twitteri“ v 14. ročníku udeľovania cien Soompi

Ako možno viete, Ceny Soompi – každoročná oslava všetkého, čo sa týka K-popu a K-drámy – sa vracia už 14. rok, čo znamená jednu vec: je takmer čas znova hlasovať za Najlepší fandom!

Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch sa bude hlasovanie určovať na základe IBA o hlasovaní z Twitteru v dvoch 24-hodinových obdobiach.

Prvé kolo

2. marca, 20:00 KST až 3. marca, 20:00 KST

Druhé kolo

16. marca, 20:00 KST do 17. marca, 20:00 KST.

Hlasovať môžete tweetovaním oboch #Tím______ (do poľa vložte názov skupiny K-pop) a #TwitterNajlepšíFandom . Oficiálny účet Soompi bude retweetovať Tweety označené #SoompiAwards , takže ho nezabudnite zahrnúť aj do svojich tweetov!

Tento rok tiež oficiálne spolupracujeme so službou Twitter, aby sme túto kategóriu ocenení zväčšili a zlepšili tweetovanie #SoompiAwards a #TwitterBestFandom počas Best Fandom opäť spustí veľmi špeciálne emotikony Twitter.

Ale počkajte, je toho viac! Prvýkrát v histórii Soompi Awards budeme tento rok udeľovať DVE ocenenia v kategórii Twitter Best Fandom. Správne, jeden hlas sa počíta ako postup k dvom vyznamenaniam!

  • Cena Twitter Best Fandom Award: víťaz v tejto kategórii s najvyšším počtom hlasov
  • Úspech rastúceho fandomu: čestné vyznamenanie za najvyšší nárast hlasov v porovnaní s rokom 2018

Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, koľkokrát môžete tweetovať počas dvoch 24-hodinových období. Víťazi najlepších fandomov z predchádzajúcich rokov – Super Junior a GOT7 – poslali svojim fanúšikom prejavy a podporné správy so svojimi trofejami, aby poďakovali svojim fanúšikom. Ukážme im, že to dokážeme znova!

GOT7 s ich Twitter Best Fandom Trophy, 2018

Vezmite prosím na vedomie, že sa započítajú iba hlasy, ktoré používajú zodpovedajúce hashtagy (#Team_______ a #TwitterBestFandom), ktoré budú tweetované počas týchto dvoch uvedených období.

Ak si nie ste istí, aký je oficiálny hashtag vašej skupiny, pozrite si toto nápomocný dok~ Nech vyhrá najlepší fandom!