Tu je skutočný dôvod, prečo sa končí „Udržať krok s Kardashians“.

 Tu's the Real Reason Why 'Keeping Up With the Kardashians' is Ending

Držte krok s Kardashiankami sa po 20 sezónach blíži ku koncu – a všetko závisí od samotných Kardashianiek, ktoré sú unavené držať krok.

Po vyhlásení relácie končí po 14 rokoch , Strana šiesta V stredu (10. septembra) odhalili, že rodina sa rozhodla ukončiť šou, pretože sa po 20 sezónach konečne unavili a najradšej by išli von „na vysokej úrovni“.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Kim Kardashian

'Bol to dobrý čas na koniec,' povedal zasvätený zdroj.

„Tiež nám to bolo výlučne – a dôrazne – povedané Kanye West Duševné zdravie nehralo žiadnu úlohu pri rozhodnutí odísť z vysielania. West V posledných mesiacoch verejne zápasil so svojou bipolárnou poruchou, čo podnietilo manželku Kim vyjsť na jeho obranu, keď pracoval na tom, aby sa zlepšil,“ dodáva tiež outlet.

„E! je už 14 rokov domovom a rozšírenou rodinou Kardashian-Jennerovcov a predstavuje životy tejto posilňujúcej rodiny. Spolu s vami všetkými sme s radosťou sledovali intímne chvíle, ktoré rodina tak statočne zdieľala tým, že nás vpustili do ich každodenného života. Aj keď to bola absolútna výsada a budú nám z celého srdca chýbať, rešpektujeme rozhodnutie rodiny žiť svoj život bez našich kamier,“ povedal E! uviedol vo vyhlásení hovorca.

Posledná sezóna show sa začne v roku 2021. Tu je to, čo o tom povedala Kim Kardashian...