Tu sú zdroje hnutia Black Lives Matter a ako môžete pomôcť podporiť túto vec

 Tu sú zdroje hnutia Black Lives Matter a ako môžete pomôcť podporiť túto vec

Ako Na čiernych životoch záleží protesty sa naďalej šíria po celej krajine, môžete byť zmätení, ako môžete darovať čas a zdroje na pomoc postihnutým. Demonštranti volajú po spravodlivosti a požadujú koniec systémového rasizmu.

Tu sú tri komplexné príručky o spôsoboch pomoci a dva jednoduché e-maily, ktoré môžete odoslať:

- Zdroje pre zodpovednosť a akcie pre čierne životy
- Hnutie Resources of Black Lives Matter
- Ďalšie spôsoby, ako pomôcť darovaním, písaním správ, telefonovaním a podpisovaním petícií
- Pošlite tento úplne napísaný e-mail vedúcim policajného oddelenia v Minneapolise a požadujte, aby boli všetci štyria vrahovia Georga Floyda vzatí do väzby a obvinení. Nezabudnite vyplniť zástupné symboly pre svoje meno a mesto!
- Pošlite tento úplne napísaný e-mail krajinskej supervízorke LA Sheile Kuehlovej, v ktorej ju požiadate, aby odvolala súhlas DA pre Jackie Laceyovú, ktorá odmietla stíhať jediného policajta v ktoromkoľvek zo 600 vrážd vykonaných políciou v LA počas 8 rokov vo funkcii.

Dnes skôr, Barack Obama zvážili, ako priniesť skutočnú zmenu tvárou v tvár George Floyd Smrť minulý týždeň v Minneapolise z rúk policajnej brutality. „Základom je toto: ak chceme dosiahnuť skutočnú zmenu, potom nie je na výber medzi protestom a politikou,“ zdieľal . „Musíme urobiť oboje. Musíme sa zmobilizovať, aby sme zvýšili povedomie, a musíme zorganizovať a odovzdať hlasy, aby sme sa uistili, že zvolíme kandidátov, ktorí budú konať v reforme.

A ak ste to zmeškali, určite si pozrite naše rozsiahle spravodajstvo o hnutí Black Lives Matter . Buďte zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete!