TWICE je jediným kórejským umelcom v rebríčku Obľúbených umelcov Oricon za rok 2018

 TWICE je jediným kórejským umelcom v rebríčku Obľúbených umelcov Oricon za rok 2018

DVAKRÁT sa umiestnil na 15. mieste v prieskume Obľúbený interpret spoločnosti Oricon v roku 2018!

Podľa Yonhap News vykonal Oricon od 29. októbra do 15. novembra prieskum medzi 20 000 ľuďmi a 24. decembra zverejnil svoje hodnotenie Obľúbeného interpreta za rok 2018.

Spomedzi 50 prezentovaných umelcov bol TWICE jediným kórejským umelcom, ktorý sa dostal do rebríčka. V prieskume zameranom len na umelkyne sa TWICE umiestnilo na 9. mieste a v rebríčku podľa generácií sa TWICE umiestnilo na 6. mieste pre umelcov, ktorí majú radi dospievajúcich.TWICE je uznávaná ako skupina, ktorá v Japonsku znovu rozbehla tretiu generáciu Hallyu Wave. Tento rok sa umiestnil TWICE #1 na zozname najpredávanejších kórejských albumov roku 2018 japonského maloobchodného predajcu CD Tower Records s ich prvým japonským štúdiovým albumom „BDZ“ a dostali sa do rebríčka #8 v rebríčku najlepších albumov Oriconu. Ocenenie získal aj ich singel album „Wake Me Up“. Ocenenie za vynikajúcu prácu na 60. ročníku Japan Record Awards.

TWICE vystúpi v historickej silvestrovskej hudobnej show NHK Kōhaku Uta Gassen už druhý rok po sebe, 31. decembra. Budúci rok bude TWICE v Kórei prvá dievčenská skupina pustiť sa do a Prehliadka japonskej kupole !

zdroj ( 1 ) ( dva )