Twitter odhaľuje najviac tweetované v Kórei o ľuďoch a témach za rok 2018

 Twitter odhaľuje najviac tweetované v Kórei o ľuďoch a témach za rok 2018

Sledovanie Twitteru rebríčky z najlepších momentov v Ázii a Tichomorí za rok 2018 platforma oznámila rebríček pre Kóreu.

Zlatý tweet alebo najviac retweetovaný tweet pre Kóreu je odlišný tweet BTS od tweetu Ázie a Tichomoria, ktorým J-Hope robí #InMyFeelingsChallenge. Kórejským zlatým tweetom je tento klip, v ktorom Jungkook spieva skladbu „All of My Life“ od Park Won.

Top 10 najviac tweetovaných o ľuďoch v Kórei boli všetci K-pop umelci. Prvé tri z BTS, EXO a GOT7 sú rovnaké ako v Ázii a Tichomorí. TWICE je predovšetkým jediná dievčenská skupina na zozname.

Pozrite si 10 najlepších nižšie: Najviac tweetované o zábave zahŕňa zmes niekoľkých rôznych tém vrátane športu, televízie, filmu a ďalších.

Top 10 je nasledovných:

  1. zimné olympijské hry v Pjongčangu
  2. Hudobná banka
  3. 'M! Odpočítavanie'
  4. Instiz
  5. “100 dní môj princ”
  6. Majstrovstvá sveta v Rusku
  7. Curling
  8. Hudobné jadro
  9. MAMA (Mnet Asian Music Awards)
  10. „Spolu s bohmi“

Čo sa týka sociálnych tém, najviac sa hovorilo o hnutí „Ja tiež“ na školách, na druhom mieste bol feminizmus. Juhokórejský prezident Mun Jae In bol najviac tweetovaný o politikovi.

Najviac tweetovaná o hre bola mobilná hra Ensemble Stars. Jedinou hrou súvisiacou s hudbou je SuperStar BTS na 9. mieste.

Tu je 10 najviac tweetovaných o hrách:

zdroj ( 1 )