TXT rozsvieti červený koberec na odovzdávaní cien American Music Awards 2022

  TXT rozsvieti červený koberec na odovzdávaní cien American Music Awards 2022

TXT urobil ich veľmi očakávaným vzhľad na udeľovaní American Music Awards (AMAs) 2022!

20. novembra miestneho času sa chlapčenská skupina prešla po červenom koberci pred odovzdávaním cien.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný organizáciou American Music Awards (@amas)

Členovia TXT sa tiež podelili o fotografiu, ktorú urobili s americkou speváčkou GAYLE, keď sa opäť stretli po stretnutí s ňou Lollapalooza .

Počas pobytu na červenom koberci sa TXT zúčastnil aj rôznych rozhovorov, aby vyjadril svoje myšlienky.

S Entertainment Tonight Taehyun povedal: 'Sme super nadšení, ale trochu nervózni.' Huening Kai dodal: 'Je pre nás cťou, že môžeme byť nominovaní [na toto ocenenie].' TXT tiež nadšene zdieľal, že si chcú na odovzdávaní cien urobiť selfie so Steviem Wonderom a Imagine Dragons.

S Access Hollywood sa Taehyun podelil: „Sme veľmi vďační za podporu a lásku našich fanúšikov,“ dodal, že TXT sa vráti vystupovať v Los Angeles, dúfajme, že nabudúce bude mať väčšie miesto. Zdieľal, že aj v budúcnosti chcú vystupovať na AMA. Na otázku, či by si chceli vymeniť štýly s iným členom, Yeonjun povedal, že si chce vymeniť s Huening Kai, zatiaľ čo Huening Kai chce vymeniť so Soobin. Na druhej strane Soobin prezradil, že si chce vymieňať štýly s Yeonjun, zatiaľ čo Beomgyu zdieľal, že sa mu páčilo Soobinovo sako a košeľa. Taehyun medzitým povedal, že by si rád vymenil štýly s anketárom.

Začiatkom októbra 2022 AMA oznámil že TXT bol jedným z nominovaných na úplne novú kategóriu Obľúbený k-popový umelec. V súčasnosti sa skupina pripravuje aj na svoj január vráť sa .

Zdroj ( 1 )

Najlepší fotografický kredit: American Music Awards