TXT sa stáva K-popovým umelcom s druhým najväčším počtom týždňov v rebríčku Billboard 200 + predĺžil svoj vlastný rekord o najdlhší album roku 2022

 TXT sa stáva K-popovým umelcom s druhým najväčším počtom týždňov v rebríčku Billboard 200 + predĺžil svoj vlastný rekord o najdlhší album roku 2022

Ako ich posledný mini album “ minizóda 2: Štvrtkové dieťa “ pokračuje vo svojej pôsobivej jazde v rebríčkoch Billboard, TXT dosiahol vzrušujúci výkon v rebríčku Billboard 200!

23. augusta miestneho času Billboard odhalil, že „minisode 2: Thursday's Child“ strávil 14. týždeň po sebe v rebríčku Top 200 albumov, čím rozšíril svoj vlastný rekord ako najdlhšie mapovaný K-pop album roku 2022. Pre týždeň končiaci sa 27. augusta sa mini album držal stabilne na 179. mieste v rebríčku.

Nielenže je TXT teraz prvým K-popovým umelcom, ktorý strávil 14 týždňov v rebríčku Billboard 200 s albumom vydaným tento rok, ale tiež predbehol BLACKPINK stať sa K-popovým umelcom s druhým najväčším počtom týždňov v rebríčku. TXT strávili celkovo 32 týždňov v rebríčku Billboard 200 naprieč všetkými svojimi albumami – toto číslo prekonali iba BTS .Viac ako tri mesiace po svojom vydaní zostáva „minisode 2: Thursday’s Child“ tiež silou, s ktorou treba počítať v mnohých ďalších rebríčkoch Billboardu. Mini album sa vyšplhal späť na 5. miesto Svetové albumy graf tento týždeň, okrem toho, že sme obsadili 9. miesto na oboch Najpredávanejšie albumy graf a Najpredávanejšie aktuálne albumy graf.

Nakoniec sa TXT vyšplhal späť na 55. miesto v Billboard's Umelec 100 tento týždeň, čo znamená ich celkovo 33. týždeň v grafe.

Gratulujeme TXT!