TXT, TWICE, A IVE Zarobte Circle Million Certifications + NewJeans, Girls’ Generation, THE BOYZ a BTS Go Platinum

 TXT, TWICE, A IVE Zarobte Circle Million Certifications + NewJeans, Girls’ Generation, THE BOYZ a BTS Go Platinum

Kruhový graf ( predtým známy ako Gaon Chart) oznámila svoju najnovšiu dávku oficiálnych certifikácií!

V roku 2018 Kórejská asociácia hudobného obsahu zaviedla novú certifikačný systém na predaj albumov, sťahovanie skladieb a online streamovanie.

Dňa 6. októbra spoločnosť Circle Chart oznámila sedem albumov, ktoré získali nové osvedčenia o predaji albumov! Circle Chart teraz certifikuje platinové albumy, keď dosiahnu 250 000 predajov, zatiaľ čo albumy, ktorých sa predalo milión kópií alebo viac, získajú „miliónový“ certifikát.

Získali milióny certifikácií TXT album z leta 2021“ Kapitola Chaos: BOJ ALEBO ÚTEK “, ako aj novo vydané albumy “ MEDZI 1 A 2 “od DVAKRÁT a “ Po LIKE “ od IVE.

“ BUĎTE VEDOMÍ “od CHLAPEC ,“ NAVŽDY 1 “od Girls’ Generation” a rovnomenné debutové EP NewJeans “ Nové džínsy “, teraz sa všetky stali platinovými s viac ako 250 000 predajmi každého. Okrem toho „ MILUJTE POTOP “ je teraz certifikovaná trojitá platina.

V kategórii streamovania sú skladby certifikované ako platinové, keď prekročia 100 miliónov streamov. Tento mesiac získali túto platinovú streamingovú certifikáciu dve piesne „Love Always Runs Away“ od Lima Younga Woonga zo skupiny „ Mladá dáma a pán ” OST a “Povolenie na tanec” od BTS .

Všetkým umelcom blahoželáme!

Zdroj ( 1 )