Týždenné rebríčky EXO, TWICE a Ben Top Gaon

  Týždenné rebríčky EXO, TWICE a Ben Top Gaon

Gaon Chart odhalil svoj rebríček rebríčkov za týždeň od 9. do 15. decembra!

EXO a Ben sa tento týždeň dostali na prvé miesto po dvoch rebríčkoch s novým prebaleným albumom EXO “ Love Shot “ debutovala na 1. mieste v rebríčku fyzických albumov a jej titulná skladba debutovala na 1. mieste v rebríčku digitálneho sťahovania. Medzitým Benov „180 stupňov“ vystrelil v rebríčku a tento týždeň sa dostal na prvé miesto v celkovom digitálnom rebríčku aj v rebríčku streamingu.

DVAKRÁT Špeciálny album „The Year of YES“ tiež zaznamenal silný debut v týždenných rebríčkoch. Titulná skladba albumu “ Najlepšia vec, akú som kedy urobil “ debutoval na 1. mieste v spoločenskom rebríčku, zatiaľ čo samotný album sa umiestnil na 2. mieste v týždennom rebríčku fyzických albumov.Pozrite si päť najlepších z každého z Gaonových grafov nižšie!

Nové vydania dominovali tento týždeň v rebríčku fyzických albumov, pričom všetkých päť najlepších albumov sa v rebríčku objavilo vôbec prvýkrát. „Love Shot“ od EXO debutovalo na 1. mieste, po ňom nasledovalo „The Year of YES“ od TWICE na 2. mieste, DAY6. Pamätajte si nás: Mládež časť 2 “ na č. 3, UP10TION “ Labyrint “ na č. 4 a BTOB’s Changsub’s “ Marka “ na čísle 5.

Skupina EXO sa tiež umiestnila v prvej päťke tohtotýždňového rebríčka digitálneho sťahovania, pričom sa umiestnila na 1. mieste s novou titulnou skladbou „Love Shot“ a na 5. mieste so skladbou „Trauma“ na B-strane. Benova skladba „180 Degrees“ sa za tento týždeň umiestnila na 2. priečke, zatiaľ čo spolupráca Kim Dong Ryula s IU ,“ Rozprávka “, sa umiestnil na 3. mieste, po ktorom nasledovala skladba WINNER's Song Mino's “ snúbenec “ na č. 4.

Benov „180 Degrees“ sa vyšplhal o 44 miest v rebríčku a obsadil 1. miesto v celkovom digitálnom rebríčku tohto týždňa, zatiaľ čo „Fiancé“ Song Mino a BLACKPINK od Jennieho“ IBA “ zostal silný na 2. a 3. mieste. „Rozprávka“ Kim Dong Ryula obsadila tento týždeň štvrté miesto a päť najlepších zavŕšila skladba Paula Kima „Me After You“.

Benov nový hit „180 Degrees“ tiež vzrástol o impozantných 69 miest v streamovacej hitparáde a obsadil prvé miesto v tomto týždni. Nasledovala skladba „Fiancé“ od Song Mino na 2. mieste, skladba Jennie „SOLO“ na 3. mieste, skladba Paula Kima „Me After You“ na 4. mieste a skladba Kim Dong Ryul „Fairy Tale“ na 5. mieste.

Nakoniec, skladba „The Best Thing I Ever Did“ od TWICE debutovala na 1. mieste sociálnej hitparády tohto týždňa s ich predchádzajúcou titulnou skladbou „ ÁNO alebo ÁNO ” stále silno na 3. mieste. BTS obsadila dve miesta v prvej päťke, pričom “ IDOL “ na č. 2 a “ Falošná láska “ na 5. mieste, zatiaľ čo „Love Shot“ od EXO debutovalo v rebríčku na 4. mieste.

zdroj ( 1 )