Uhm Jung Hwa potvrdil, že bude hrať v komediálnom filme s Park Sung Woong

 Uhm Jung Hwa potvrdil, že bude hrať v komediálnom filme s Park Sung Woong

Um Jung Hwa sa vracia na veľkú obrazovku!

Speváčka a herečka bola obsadenie vo filme „Dobre! Madam“ (doslovný názov) ako Mi Young, majiteľka obľúbeného kórejského obchodu s tradičnými šiškami (známymi aj ako skrútené tyčinky). Je vydatá za Suka Hwana (hrá Park Sung Woong ), odborník na opravy počítačov.

Film je akčnou komédiou o manželskom páre, ktorý potrebuje zachrániť svoju rodinu po tom, čo ich počas prvého spoločného rodinného výletu uniesli.

Toto je prvý herecký projekt Uhm Jung Hwa po dráme “ Si príliš “ a jej prvý film po štyroch rokoch po „Wonderful Nightmare“.

Postava Uhm Jung Hwa, Mi Young, je veselá a milujúca matka a manželka, ktorá tvrdo pracuje vo svojom obchode, aby podporila svojho manžela a dieťa. Postava Park Sung Woonga, Suk Hwan, je nevinná postava, ktorá je hlboko zamilovaná do svojej manželky, a preto sa veľmi líši od niektorých temnejších postáv, ktoré Park Sung Woong hral v minulosti.

Lee Sang Yoon bol obsadený ako Chul Seung, severokórejský špión, ktorý unesie lietadlo, aby našiel jedného zo svojich nezvestných agentov, a uvrhne Mi Youngov rodinný výlet do chaosu. Bae Jung Nam hrá novoprijatú letušku a Lee Sun Bin hrá Gwi Soon, najlepšiu agentku v Severnej Kórei.

Film sa začne nakrúcať vo februári.

zdroj ( 1 )