Útulný zimný vzhľad inšpirovaný našimi obľúbenými K-Drámami

  Útulný zimný vzhľad inšpirovaný našimi obľúbenými K-Drámami

Zima je najpochmúrnejšie obdobie, ale to neznamená, že vaša módna hra musí byť nízka. Prakticky povedané, možno sa všetci prechádzame a cítime sa ako nafúknuté veľryby, všetci zabalení v nudných bundách a nezaujímavých svetroch, no K-drámy vonku predstavujú spôsoby, ako zostať štýlový a útulný počas týchto krutých chladných mesiacov, takže nebudete mať obetovať sa pre módu.

Feelin’ A Little Fancy

Ak by som mal definovať zimný K-štýl, potom sa dá ľahko zúžiť na kabáty, svetre a šály, ale každý potrebuje inšpiráciu na rande alebo zábavnú noc s priateľmi. Kim Yoo Jung šaty z ' Zatiaľ čistite s vášňou “ možno opísať len ako trendy meets chic, ideálne na zimu so stojačikom a mierne nariasenými dlhými rukávmi. A kto hovorí, že v zime nemôžete nosiť kvety? Roztomilé šaty s potlačou sú všetko, čo potrebujete, aby ste urobili to správne vyhlásenie počas najvýraznejších ročných období.

Monochromatický

Hancinema

Musel som zahrnúť Lee Je Hoon outfit z ' Zajtra s tebou .“ Jemnejšie kabáty pastelových farieb vytvárajú pekné a svieže prechodné kusy oblečenia medzi jeseňou a zimou alebo zimou až jarou a do každej šedej a nudnej zimy môžu dodať trochu tepla a živosti. Tiež nás nútia vyjsť z našich zón pohodlia...alebo nám dávajú povolenie rozhýbať sa s tým čiernym oblečením pod nimi. Kombinácia oblečenia rovnakého odtieňa je oveľa odvážnejším vyhlásením a môže vás odlíšiť od skupiny nesúrodých. Rozhodnite sa pre all-pastelový súbor ako Lee Je Hoon, aby ste sa cítili módne a jedinečné.

Jednoduché vybavenie

Hancinema

Čerpanie inšpirácie z Suzy pozri sa do ' Kým si spal “, je jasné, že by ste si nemali nechať nikým diktovať váš výber doplnkov, pretože aj obyčajná baseballová šiltovka môže spôsobiť, že budete vyzerať módne. Pravdepodobne sa vám už niekde povaľuje vaša obľúbená čiapka, a ak nie je príliš chladno a vietor fúka opačným smerom, baseballová čiapka alebo váš najžiadanejší športový klobúk vás môžu ochrániť pred ostrými slnečnými lúčmi a prinútiť vás vyniknúť sebavyjadrením. Dajte ľuďom vedieť, kto je váš obľúbený tím, a pritom buďte štýloví! Môžete dokonca urobiť niečo navyše a získať falošné okuliare, ako sú Suzy, ktoré spárujete s klobúkom, aby ste pridali konečnú úpravu.

Ani vo sne by ma nenapadlo vypadnúť Kim Go Eun ikonická a legendárna červená šatka od „ Goblin .“ Pletené šály už nikdy nebudú vymazané z histórie módy, takže neváhajte a kúpte si ich alebo si ich dokonca vyrobte! Šatky sú tiež perfektným doplnkom, ktorý vás udrží v teple a bude sa vám otáčať hlava, ak váš šál vynikne. Choďte do pestrých farieb a čím väčší šál, tým lepšie!

Prekrytia a podložky

Hancinema

Yoo Seung Ho nám ponúka jedinečné spôsoby stylingu kontrastu zimného oblečenia v “ Môj zvláštny hrdina .“ Jeho trojvrstvový outfit pozostáva zo stále trendy kockovanej vonkajšej vrstvy, džínsovej bundy a mäkkého roláku. Toto zloženie oblečenia a farieb je živé bez toho, aby bolo hlučné, módne vyhlásenie, ktoré poskytuje pohodlie a útulnosť pre chladné dni.

Ďalšia dráma, ktorá sa vysielala počas zimy, je „ Silná žena robí Bong čoskoro .“ Park Bo Young Štýl tejto drámy bol jedinečný, pozostával z kúskov s volánmi alebo goliermi, ale namiesto toho, aby bol príliš prehnaný, jej štýl bol pokrytý presahmi a podložkami v neutrálnych tónoch svetrov aj kabátov, aby zdôraznil zimu. - elegantný vzhľad.

Klasická priekopa

Hancinema

Nikdy nepodceňujte silu trenčkotu, pretože nikdy nevyjde z módy! Shin Se Kyung fascinuje v tomto žiarivo červenom kabáte v ' Čierny rytier “, čo dokazuje, že trenčkot je sofistikovaný a ideálny na všetky príležitosti a dáva zmysel pre triedu. Takže sa nebojte obliecť si elegantný kabát k svojim obľúbeným modrým džínsom a čižmám!

Keď máte pochybnosti, jednoduchosť je najlepšia!

V neposlednom rade takmer každý jeden outfit, ktorý mala Kim Go Eun na sebe v “ Syr v pasci “! S prêt-à-porter prístupom k móde to bola dráma, ktorá definovala vysokoškolskú módu svojou jednoduchosťou a realistickým prístupom k tomu, ako by sa študent bežne obliekal. Málokto z nás by rozmýšľal nad nosením overalu v zime, no spojenie klasického overalu s rolákom a kardigánom jej dáva štýlový nádych. Vďaka ikonickému žltému svetru vyniká a dodáva jej retro nádych, zatiaľ čo zábavná roztrhaná džínsová bunda a vzorovaná sukňa v kombinácii s kašmírovým topom s dlhým rukávom sú dômyselnými outfitmi, pretože sú jednoduché.

A to uzatvára môj krátky zoznam príjemného zimného oblečenia! Dúfajme, že nájdete ten správny zimný štýl pre vás a nezabudnite sa vždy zahriať!

aminoaplikácie

debra4040 miluje K-drámy, v posteli číta dobrú knihu a je nadšencom K-beauty. Môžete ju nájsť, ako sa delí o svoje dobrodružstvá s jedlom, premýšľanie o K-dráme a lásku k cestovaniu a čítaniu ďalej Instagram a Twitter !