Veci sa začínajú meniť medzi Lee Na Youngom a Lee Jong Sukom v knihe „Romantika je bonusová kniha“

 Veci sa začínajú meniť medzi Lee Na Youngom a Lee Jong Sukom v knihe „Romantika je bonusová kniha“

Medzi nimi začínajú prekvitať malé zmeny Lee Na Young a Lee Jong Suk v TVN „Romantika je bonusová kniha“.

„Romance is a Bonus Book“ je víkendová dráma tvN, ktorá rozpráva príbeh Kang Dan Yi (Lee Na Young), nezamestnanej ženy, ktorá si nájde prácu ako dočasná zamestnankyňa vo vydavateľskej spoločnosti, a Cha Eun Ho (Lee Jong Suk), šéfredaktor vydavateľstva.

Spoilery

Veci sa začínajú meniť, pretože Ji Seo Joon (Wi Ha Joon) je viac vpred vo svojich citoch ku Kang Dan Yi. Vidieť, ako Kang Dan Yi šťastne súhlasí s tým, že pôjde na rande s Ji Seo Joon, v Cha Eun Ho vyvolá žiarlivosť. Hoci sa mu nepáči, že sa títo dvaja zbližujú, jeho srdce slabne pri pohľade na Kang Dan Yiho, ktorý vyzerá nadšene, že môže po dlhej prestávke opäť začať chodiť.Keď sa takéto udalosti odohrávajú, fotografie ukazujú zmenu v páre. Kang Dan Yi sa vždy staral o Cha Eun Ho, ale nikdy ho nepovažoval za niečo viac ako mladšieho brata. Keď s ním však žartuje, vidí v jeho očiach niečo, čo ju zastaví. Zo žartu mu skontroluje teplotu, ale on sa neusmeje, keď sa na ňu stále uprene pozerá. Komplikovaný pohľad v jeho očiach, ktorý je mierne podfarbený smútkom, vyvoláva v divákoch zvedavosť, čo sa stane.

Nadchádzajúca epizóda bude nasledovať po Cha Eun Ho, ktorý začína byť otvorenejší o svojich citoch ku Kang Dan Yi. Keďže si však viac cení jej šťastie ako svoje vlastné pocity, ocitne sa v ťažkej situácii, keď sa Kang Dan Yi vzrušene pripravuje na rande s Ji Seo Joon. Produkčný štáb povedal: „Vo vzťahu Kang Dan Yi a Cha Eun Ho k novej epizóde prídu nové zmeny. Sledujte prosím, aké zmeny prináša Ji Seo Joon a či sa Cha Eun Ho a Kang Dan Yi navzájom otvoria.

„Romantika je bonusová kniha“ sa bude vysielať 17. februára o 21:00. KST.

Zdroj ( 1 )