Viac ako 100 modelov vrátane Caitriona Balfe a Amber Valletta požaduje zmenu od Victoria's Secret

 Viac ako 100 modelov vrátane Caitriona Balfe a Amber Valletta požaduje zmenu od Victorie's Secret

List od Model Alliance podpísalo viac ako 100 modeliek a celebrít El Secreto de Victoria generálny riaditeľ John Mehas po tom, čo sa objavila bombová správa o zaobchádzaní s modelkami v rámci spoločnosti.

Nedávno vyšlo najavo, že v rámci spoločnosti existujú obvinenia z „mizogýnie, šikanovania a obťažovania“, vrátane jedného správa o sexuálnom obťažovaní Bella Hadid .

„Keď sa Modelová aliancia stretla s Tammy Roberts Myers , Chief Communication Officer of L Brands v New York City minulý september, bolo jasne povedané, že El Secreto de Victoria neberie tieto sťažnosti vážne. V následnom e-maile nám to povedala El Secreto de Victoria nebola pripravená podniknúť žiadne konkrétne kroky na vyriešenie týchto obvinení – spoločnosť je skôr jednoducho „v procese neustáleho učenia sa a počúvania.“ Zoči-voči desivým odhaleniam z minulého roka je táto reakcia absolútne neprijateľná. Čas počúvania je dávno za nami; je čas, aby Victoria’s Secret podnikla kroky na ochranu ľudí, z ktorých profitujú. Porušovanie ľudských práv sa nedá zastaviť cvičením zmeny značky,“ píše sa v liste čítať .

'Pozývame El Secreto de Victoria spolupracovať s nami pri riešení týchto problémov a zapojiť sa do zmysluplných akcií zapojením sa do programu RESPECT. Stojíme pri odvážnych ženách, ktoré sa prihlásili a podelili sa o svoje príbehy, napriek obavám z odvety alebo poškodenia ich kariéry,“ uviedli.

Medzi modely, ktoré podpísali list patria Outlander „s Caitriona Balfe , Amber Valletta , Iskra Lawrence , a viac.

El Secreto de Victoria zatiaľ neodpovedal. Nedávno museli zrušiť jedno z ich najvýznamnejších podujatí .