„Vidím tvoj hlas“ oznamuje 6. sériu s podrobnosťami + prvý teaser

 „Vidím tvoj hlas“ oznamuje 6. sériu s podrobnosťami + prvý teaser

So šiestou sériou sa vráti Mnetovo „I Can See Your Voice“, vzrušujúcejšie ako kedykoľvek predtým!

„I Can See Your Voice“ je varietná šou, v ktorej sa hostia pokúšajú dedukovať, či je človek „hluchý“ alebo dobrý spevák už len pohľadom na ich vystupovanie a výkony. MCs Kim Čong Kook , Yoo Se Yoon a Super Junior's Leeteuk bude pokračovať ako MCs šiestu sezónu.

Pred začiatkom každej sezóny „I Can See Your Voice“ zaujal divákov svojimi upútavkami, vďaka čomu získala reláciu titul „majster ukážok“. V novej šiestej sezóne trailer, Yoo Se Yoon veselo sa premení na „majstra objaviteľa“.'Budem prehľadať celú Južnú Kóreu, aby som objavil skrytých a talentovaných jednotlivcov,' píše Yoo Seo Yoon v upútavke. Diváci sú tiež zvedaví, aké zábavné premeny Kim Čong Kook a Leeteuk budú mať pripravené aj svoje upútavky.

Očakáva sa, že „I Can See Your Voice“ so svojimi kompaktnejšími pravidlami a novou konfiguráciou rozprúdi piatkové večery, keďže predstavenie prinesie nečakané zvraty a potešujúce momenty.

Predstavenie si získalo veľkú popularitu z celého sveta. Predávala sa v Číne, Thajsku, Indonézii, Bulharsku, Malajzii, na Filipínach, v Rumunsku, Kambodži a na Slovensku, pričom šou sa v každej krajine vysielala niekoľko sezón. Diváci veľmi očakávajú šiestu sériu, od ktorej sa očakáva, že ukáže silné a napínavé predstavenia.

Šiesta séria bude mať premiéru 18. januára 2019. Kým budeme čakať, pozrite si trailer na novú sériu „I Can See Your Voice“ nižšie!

zdroj ( 1 )

Najlepšie fotografie: Xportsnews