Vyhlásenie 14. ročníka cien Soompi – hlasujte teraz!

  Vyhlásenie 14. ročníka cien Soompi – hlasujte teraz!

Vitajte na 14. ročníku udeľovania cien Soompi!

Soompi už 14. rok oceňuje tých najlepších v kórejskej hudbe a televízii podľa výberu medzinárodných fanúšikov. Minulý rok tieto ceny získali viac ako 163 miliónov hlasov od fanúšikov vo viac ako 190 krajinách, čo skutočne oslavuje globálny dosah K-popu a K-drámy, ktorý aj dnes rastie.

Vyhľadajte „Soompi“ v Google Play alebo App Store a stiahnite si aplikáciu Soompi a hlasujte!

SF9, deväťčlenná chlapčenská skupina, ktorá má tento rok dobyť globálnu scénu, je náš špeciálny MC pre 14. ročník udeľovania cien Soompi, takže sledujte naše oficiálne kanály na Facebook , Twitter , a YouTube prežiť s nimi zážitok z ocenení.

Soompi tiež opäť spája svoje sily Twitter , ktorá nedávno oznámila, že minulý rok bolo o K-pope viac ako 5,3 miliardy tweetov. Konverzácia tento rok neustále rastie vďaka #SoompiAwards a zakaždým, keď použijete hashtag, budete môcť vidieť oficiálne logo Soompi Awards.

Nominanti na K-pop Awards sú vyberaní z našej Soompi Music Chart, rebríčka, ktorý zohľadňuje úspechy umelcov na popredných miestach v Kórei a ich popularitu v samotnej Soompi. Nominovaní na ceny K-drama Awards predstavujú to najlepšie z drám, varietných šou a hercov v kórejskej televízii v roku 2018 a sú vyberaní na základe sledovanosti v Kórei, ako aj popularity na Soompi.

K-Pop Awards pozostávajú zo 14 kategórií: Najlepšie ženské sólo, Najlepšie mužské sólo, Najlepšia ženská skupina, Najlepšia mužská skupina, Breakout Artist, Najlepšia spolupráca, Najlepšia choreografia, Hudobné video roka, Nováčik roka, Skladba roka , Album roka a Umelec roka. Tiež prinášame späť našu 14. a najpopulárnejšiu kategóriu, Twitter Best Fandom – viac informácií o tom, ako hlasovať za “Twitter Best Fandom” nájdete tu .

Kategórie K-Drama Awards tento rok sú: Breakout herec, Najlepší herec vo vedľajšej úlohe, Najlepší webový seriál, Najlepší herecký súbor, Najlepšia zahraničná dráma, Najlepšia estráda, Najlepší soundtrack, Najlepší herec vo vedľajšej úlohe, Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe, Najlepší pár, Herec ročníka, herečka roka a dráma roka.

Chcete, aby vaši favoriti dostali trofej a poďakovali vám za vašu tvrdú prácu? Hlasujte teraz! 14. ročník udeľovania cien Soompi Awards bude prebiehať od 27. februára do 27. marca.

Trofeje Soompi Awards zaznamenané v rôznych vysielaniach YG Entertainment, GOT7 a BTS.

Aké je obdobie hlasovania?

Hlasovanie sa začína 27. februára 2019 o 19:00 PST a končí 27. marca 2019 o 19:00 PST. Platné sú len hlasy uskutočnené počas hlasovacieho okna.

Ako môžem hlasovať?

Tu je to, v čom sa to líši od minulého roka: hlasovanie o 14. výročné ceny Soompi pre všetky kategórie (s výnimkou „Twitter Best Fandom“) bude dostupné iba prostredníctvom aplikácie Soompi. (Uistite sa, že máte najnovšiu verziu aplikácie!) Naším cieľom v tomto roku je zabezpečiť spravodlivý proces hlasovania pre všetkých úžasných nominovaných na ceny a ak sa hlasovanie uskutoční v aplikácii Soompi, pomôže nám to chrániť integritu. procesu hlasovania.

Pomocou nižšie uvedených tlačidiel si môžete stiahnuť aplikáciu Soompi alebo vyhľadať „Soompi“ v obchode Google Play alebo App Store.

  Android   Apple

Počet hlasov je obmedzený na RAZ za kategóriu za deň. Víťazi sú určení na základe kumulácie hlasov za aplikácie a skóre v hudobnom rebríčku Soompi, ak je to vhodné.

Spoločnosť Soompi zaviedla niekoľko systémov na zisťovanie podozrivých hlasov a hlasovacích aktivít prostredníctvom aplikácie Soompi. Hlasy a hlasovacie aktivity, ktoré sa zdajú byť určené na hranie systému alebo pochádzajú z podozrivých účtov, budú automaticky diskvalifikované. Podozrivé účty zahŕňajú účty, ktoré používajú roboty, skripty, vydávajú opakované automatické hlasovanie alebo sa zdá, že boli vytvorené špeciálne na zneužitie hlasovania.

ZOBRAZIŤ NOMINOVANÝCH

Aké sú požiadavky na spôsobilosť?

Na 14. ročník udeľovania cien Soompi sa nominujú iba drámy a hudba, ktoré boli odvysielané a vydané medzi 1. decembrom 2017 a 30. novembrom 2018. To znamená, že ak bola relácia odvysielaná alebo bol vydaný hudobný album 1. decembra 2018 alebo neskôr, nekvalifikujú sa na nominácie na 14. ročník udeľovania cien Soompi. (napr. Memories of the Alhambra sa nekvalifikovali na tohtoročné ceny Soompi, pretože sa začali vysielať 1. decembra 2018 a kvalifikujú sa na budúci rok.)

Tu sú vaše 14. výročné ceny Soompi Awards špeciálne MCs, SF9, so špeciálnou správou!