Wanna One, BTS, Ben, And More Top Gaon Weekly Charts

  Wanna One, BTS, Ben, And More Top Gaon Weekly Charts

Gaon Chart odhalil svoje rebríčky rebríčkov za týždeň od 30. decembra do 5. januára!

Chcem jednu sa tento týždeň dostal na vrchol rebríčka fyzických albumov s ich prvým štúdiovým albumom “ 1¹¹=1 (SILA OSUDU) “, zatiaľ čo nový sólový mini album skupiny Super Junior Ryeowook “ Opitý láskou “ debutoval na 2. mieste. TVXQ špeciálny album k 15. výročiu “ Nová kapitola #2: Pravda o láske “ v tabuľke č. 3 za týždeň, po ktorom nasleduje Chungha „s“ Musím ísť “ na č. 4 a WINNER’s “ miliónov “ na čísle 5.Benova hitová skladba „180 Degrees“ tento týždeň naďalej dominovala digitálnym rebríčkom a udržala si svoju pozíciu číslo 1 v celkovom digitálnom rebríčku aj v rebríčku streamingu. Nová balada od MC the Max „After You’ve Gone“ debutovala na 2. mieste v celkovom digitálnom rebríčku, nasledovala BLACKPINK 's Jennie „s“ IBA “ na č. 3, Haeunov „Shin Yong Jae“ na č. 4 a Chungha je “ Musím ísť “ na čísle 5.

V streamingovej hitparáde po Benovom „180 Degrees“ nasledovalo Jennieino „SOLO“ na 2. mieste, Haeunovo „Shin Yong Jae“ na 3. mieste, MC the Maxovo „After You’ve Gone“ na 4. a WINNER's Pieseň Miňo „s“ snúbenec “ na č. 5.

Nové vydania sa presadili na prvých troch miestach v rebríčku sťahovania na tento týždeň, pričom skladba „After You've Gone“ od MC the Max debutovala na 1. mieste, skladba „Gotta Go“ od Chungha na 2. mieste a Shaunovo „Bad Habits“ na 3. Benovo „180 stupňov“ obsadilo tento týždeň 4. miesto, pričom víťazný titul „ miliónov ” mapovať na č. 5.

Napokon, BTS tento týždeň naďalej kraľovalo sociálnemu rebríčku s “ DNA “nahrádzajúci” IDOL “ na č. 1. Chunghovo „Gotta Go“ debutovalo v rebríčku na 3. mieste, po ktorom nasledovalo „BTS“ Falošná láska ” na č. 4 a DVAKRÁT je “ ÁNO alebo ÁNO “ na čísle 5.

zdroj ( 1 )