WINNER's Song Mino, GOT7 a BTS Top Gaon Weekly Charts

 WINNER's Song Mino, GOT7 a BTS Top Gaon Weekly Charts

Gaon Chart odhalil svoje rebríčky rebríčkov za týždeň od 2. decembra do 6. decembra!

VÍŤAZOV Pieseň Miňo dosiahol trojnásobnú korunu v najnovších týždenných hitparádach, keď sa umiestnil na vrchole najmenej troch rôznych hitparád so svojim sólovým hitom „ snúbenec .“ Skladba tento týždeň prekonala digitálne rebríčky a obsadila prvé miesto v celkovom digitálnom rebríčku, v rebríčku sťahovania a v rebríčku streamingu.

Tohtotýždňová celková digitálna tabuľka a graf streamingu zdieľali presne tú istú prvú päťku, pričom „Fiancé“ od Song Mino je na prvom mieste, BLACKPINK’s Jennie „s“ IBA “ na 2. mieste, „Me After You“ od Paula Kima na 3. mieste, na skladbe TWICE „ ÁNO alebo ÁNO “ na č. 4 a Vibe’s „Fall in Fall“ na č. 5.Song Mino's „Fiancé“ sa tiež umiestnil na vrchole tohtotýždňového rebríčka sťahovania, nasledovaný skladbou NU’EST W „ Pomôž mi ” na čísle 2. Nová spolupráca Kim Dong Ryula s IU ,“ Rozprávka “, obsadila tento týždeň 3. miesto, pričom Jennieino „SOLO“ sa umiestnilo na 4. mieste a MAMAMOO's „ Veterný kvet “ na čísle 5.

Nový prebalený album GOT7 “ „Súčasnosť: VY“ & JA “ sa tento týždeň umiestnil na vrchole rebríčka fyzických albumov so SHINee’s Onew prvý sólový mini album “ HLAS “ debutuje na 2. mieste. Wanna One’s “ 1¹¹=1 (SILA OSUDU) “ vystrelila na 3. priečku tohto týždňa, po nej nasledovala skladba NU’EST W „WAKE,N“ na 4. mieste a skladba Song Mino „XX“ na 5. mieste.

Nakoniec si BTS užila ďalší pôsobivý týždeň na sociálnej tabuľke. Najnovší hit skupiny „ IDOL ” tento týždeň stúpol o dve miesta na prvé miesto s “ Falošná láska “ a „ DNA 4 a č. 5, resp. TWICE „YES ​​or YES“ obsadilo tento týždeň 2. miesto, zatiaľ čo album The Boyz „ Bez vzduchu “ vyšplhal o pôsobivých 18 miest v rebríčku a dostal sa na 3. miesto v rebríčku.

zdroj ( 1 )