WINNERova pieseň Mino vyjadruje svoju vďačnosť po sólovej titulnej skladbe „Fiancé“ na vrchole hudobných rebríčkov

 WINNERova pieseň Mino vyjadruje svoju vďačnosť po sólovej titulnej skladbe „Fiancé“ na vrchole hudobných rebríčkov

WINNER's Song Mino vyjadril svoju vďačnosť po titulnej skladbe svojho prvého sólového albumu navrchu rôzne rebríčky streamovania hudby v reálnom čase.

27. novembra Song Mino povedala: „Som taká ohromená a vďačná, že veci, o ktorých som sníval, a budúcnosť, ktorú som si predstavoval, keď som bol mladý, sa jedna po druhej stávajú skutočnosťou. Poďakoval sa aj personálu, ktorý mu pomáha, keď pokračoval: „Mám okolo seba toľko skvelých ľudí. Premýšľal som nad tým, čo by som mohol urobiť, aby som im vyjadril svoju vďačnosť.'

Song Mino vydal svoj prvý sólový album 26. novembra spolu s videoklipom k jeho titulnej skladbe „Fiancé“. Krátko po vydaní piesne sa skladba „Fiancé“ umiestnila na popredných miestach v mnohých rebríčkoch v reálnom čase a odvtedy vykazuje skvelé výsledky na veľkých stránkach na streamovanie hudby. Aj jeho album navrchu rebríčky najlepších albumov iTunes v mnohých krajinách.

Jeho sólový album sa stretol s veľkou chválou, pretože ukazuje jeho talent nielen ako sólového umelca, ale aj ako producenta, keďže sa podieľal na tvorbe hudby, konceptu hudobného videa, balenia albumu a propagácie albumu.

Nezabudnite si pozrieť hudobné video pre 'snúbenca'!

zdroj ( 1 )