Yang Se Jong potvrdil, že sa objaví v pripravovanej historickej dráme

 Yang Se Jong potvrdil, že sa objaví v pripravovanej historickej dráme

Yang Se Jong | potvrdil svoj nový projekt!

Ešte v októbri to bolo nahlásené že Yang Se Jong bude hrať v novej historickej dráme JTBC „My Country“ (doslovný preklad). V tom čase jeho agentúra uviedla, že o tejto úlohe iba rokuje. Začiatkom tohto mesiaca Woo Do Hwan bolo tiež povedané, že je in rozhovory za rovnakú drámu.

18. decembra JTBC „My Country“ potvrdilo, že Yang Se Jong bol obsadený do úlohy Seo Hwi. Film Moja krajina, ktorý napísal Chae Seung Dae a režíruje Kim Jin Won, rozpráva príbeh troch ľudí, ktorí sa snažia ochrániť svoju lásku pred vírom dejín.Dráma sa odohráva medzi koncom dynastie Goryeo a začiatkom dynastie Joseon a hovorí sa o nej, že ide o historickú akčnú drámu. Postava Yang Se Jong, Seo Hwi, je synom generála pod vedením Yi Seong-gye, prvého kráľa Joseonu. Ako syn divokého generála, ktorý v mene svojho kráľa dobýva severné oblasti, je Seo Hwi nekompromisný, pokiaľ ide o nespravodlivosť. Zostáva však veselý aj tvárou v tvár svetu, ktorý sa dostal do pekla.

Toto bude prvá hlavná úloha Yang Se Jonga v historickej dráme. Premiéra sa očakáva niekedy v druhej polovici roka 2019.

zdroj ( 1 )

Edit: V predchádzajúcej verzii tohto článku sa omylom uvádzalo, že ide o prvú historickú drámu Yang Se Jonga. Herec sa už predtým objavil v „ Saimdang, Lightov denník .“