Yang Yoseob píše fanúšikom pred nástupom do služby a zdieľa fotografie na rozlúčku s členmi Highlight

 Yang Yoseob píše fanúšikom pred nástupom do služby a zdieľa fotografie na rozlúčku s členmi Highlight

Yang Yoseob z Highlightu nechal 24. januára pred nástupom do funkcie policajta pre fanúšikov na svojom Instagrame vlastnoručne napísaný list spolu s fotografiami, na ktorých pózuje s každým z členov Highlightu, na ktorom má svoj nový regulačný strih.

Yang Yoseob k svojmu príspevku napísal: „Som hrdý na svojich priateľov, ktorí sú zaneprázdnení prípravami na stretnutie s vami všetkými. Obávam sa, že dlhá cesta bude pre nich trápením, takže sme sa už rozlúčili. Moji priatelia, úprimne sa modlím, aby ste boli šťastní. Ako som napísal vo svojom liste, svoju službu budem vykonávať s radosťou. Dúfam, že všetci budú zdraví a šťastní!'

Tu je list Yang Yoseob:

Dobrý deň, toto je Highlight's Yoseob.

Ako už viete, narukujem do armády.

Budem tvrdo pracovať, aby som sa prispôsobil novému prostrediu. Pri premýšľaní o spoznávaní nových ľudí a vytváraní spomienok som trochu vzrušený a tiež mám trochu obavy.

Aby som všetkým dodržal sľub, že sa vrátim krajšieho muža, budem si plniť svoje povinnosti dobre a po návrate vám zaspievam.

Čas môže byť dlhý alebo krátky v závislosti od toho, ako ho vidíte, ale v každom prípade úprimne dúfam, že je pre vás plný šťastia.

Svojím spôsobom si myslím, že by to mohlo byť niečo, čo som potreboval. Zažiť nové veci a byť vrhnutý do nových situácií, myslím, že to bude pre mňa príležitosť usporiadať si myšlienky a stať sa zrelším.

Takže budem vykonávať svoju službu s radosťou.

Budem snívať o dni, keď sa znova stretneme. Zostať zdravý.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Priatelia, ktorí sú zaneprázdnení prípravami na stretnutie s vami, sú tak hrdí a cool. Vopred sme sa rozlúčili, pretože sme sa obávali, že dlhá cesta bude príliš náročná. Úprimne sa modlím, aby všetci moji priatelia strávili šťastný čas vo svojom vlastnom čase. Budem rád, ako napíšem v liste. Nech ste všetci zdraví!

Príspevok zdieľaný používateľom ZLATÝ KLINEC (@yysbeast) zapnuté