Yeo Jin Goo hovorí o svojom priateľstve s Jungkookom a Park Bo Gumom z BTS

 Yeo Jin Goo hovorí o svojom priateľstve s Jungkookom a Park Bo Gumom z BTS

Po dokončení svojej úspešnej drámy „The Crowned Clown“ Yeo Jin Goo nedávno si sadol na rozhovor, aby porozprával o svojom každodennom živote a plánoch do budúcnosti.

Začiatkom tohto mesiaca herec potvrdil že by hral oproti IU v pripravovanej dráme TVN „Hotel del Luna“ (pracovný názov), ktorú napíše slávna scenáristická dvojica známa ako Hong Sisters (Hong Jung Eun a Hong Ji Ran).

Keď sa Yeo Jin Goo opýtal na svoju nadchádzajúcu rolu elitného hoteliéra, ktorý skončí prevádzkovaním strašidelného hotela, poznamenal: „Moja postava v tejto dráme je menej navonok vrúcna a skôr ako vojak, ktorý prísne dodržiava pravidlá. Je to dospelý človek, ktorý nechce prenikať do priestoru iných, a zdá sa, že sa do podnikania osobne neangažuje. Nechce sa ľahko nechať ovplyvniť svojimi emóciami a je rozhodný aj proaktívny.“Pokračoval: 'Hoci je to mužný charakter, vo svojom srdci skrýva jemnú, príbuznú stránku.'

Yeo Jin Goo tiež hovoril o svojom každodennom živote ako 21-ročného (podľa medzinárodného počítania). 'Z času na čas pozerám filmy a hry,' povedal.

'Stretávam sa aj so svojimi priateľmi,' povedal Yeo Jin Goo a vysvetlil, že je priateľom s BTS Jungkook , Park Bo Gum , a Kwak Dong Yeon . Ďalej prezradil, že rád chodí s kamarátmi do kaviarní a rozprávajú sa pri káve.

Herec, ktorý sa narodil v rovnakom roku ako Jungkook a Kwak Dong Yeon, dodal, že nemal veľa priateľov v rovnakom veku. „Stretnúť priateľov v rovnakom veku je ťažšie, ako som čakal,“ poznamenal.

Yeo Jin Goo začne v apríli natáčať svoju pripravovanú drámu „Hotel del Luna“. Premiéra drámy je momentálne naplánovaná na toto leto.

Zdroj ( 1 ) ( dva )