Yeo Jin Goo sa vo filme „Korunovaný klaun“ vykresľuje ako praštěný klaun aj zaťažený kráľ

 Yeo Jin Goo sa vo filme „Korunovaný klaun“ vykresľuje ako praštěný klaun aj zaťažený kráľ

pripravovaná dráma tvN Korunovaný klaun ” zverejnila nové fotografie Yeo Jin Goo , v ktorej predvádza rôzne stránky ako klaun aj kráľ!

Korunovaný klaun “ bude rozprávať príbeh o kráľovi, ktorý dúfa, že unikne hrozbám tých, ktorí chcú jeho smrť. Aby tak mohol urobiť, privedie klauna, ktorý by sa mohol stať jeho dvojčaťom, aby prevzal jeho miesto. Yeo Jin Goo predtým potvrdil, že prevezme úlohy kráľa Lee Heona a klauna Ha Seona.Publikum je nadšené, keď zisťuje, ako Yeo Jin Goo odlíši kráľa od klauna, keďže nemajú nič spoločné okrem ich vzhľadu.

Na snímkach Yeo Jin Goo dokáže zobraziť dve úplne odlišné vibrácie. Prvé dve fotografie zobrazujú herca, ktorý svojimi žiarivými úsmevmi a hravými výrazmi vyjadruje vrúcny obraz. Na obrázku, na ktorom jazdí na chrbte svojej mladšej sestry, vyzdvihuje láskavý bratský vzhľad, ktorý je snom každej ženy.

Na druhej strane, Yeo Jin Goo ako kráľ zobrazuje niečo naopak. Ako kráľ pôsobí Yeo Jin Goo dosť vystrašene a vyzerá, že na svojich pleciach nesie veľkú záťaž. Napriek pokusu uvoľniť sa kúpaním stále vyzerá znepokojene a dokonca depresívne. S rozopnutou košeľou a ospalými očami môžete dokonca povedať, že odhaľuje sexi stránku, ktorú sme u neho ako klauna celkom nevideli.

Produkčný tím „The Crowned Clown“ poznamenal: „Schopnosť Yeo Jin Goo konať ako dvaja rôzni ľudia je na inej úrovni. Ako natáčanie pokračuje, herec pridáva do svojho herectva väčšiu hĺbku. Prosím, tešte sa na našu nadchádzajúcu drámu. Ďakujem.'

“The Crowned Clown” bude mať premiéru 7. januára 2019 o 21:30. KST.

Zdroj (1)