Yeonwoo z MOMOLANDU sa rozplače, keď začne hovoriť o nedostatku dôvery vo svoj talent

  Yeonwoo z MOMOLANDU sa rozplače, keď začne hovoriť o nedostatku dôvery vo svoj talent

V najnovšej epizóde „ Zákon džungle “, Yeonwoo z MOMOLANDu otvorila svoje problémy, keď sa s nimi rozprávala Kim ByungMan .

„Zákon džungle“ je cestovateľská šou celebrít SBS, ktorá predstavuje hviezdy, ktoré musia nájsť spôsoby, ako prežiť na odľahlom mieste. Zatiaľ čo v epizóde zo 7. decembra spolu strúhali kokosy ako súčasť zážitku z prežitia, Kim Byung Man sa spýtal Yeonwoo, ako dlho uplynulo od debutu jej skupiny. 'O tri mesiace to bude naše druhé výročie,' odpovedala.

'Bola som v hereckej agentúre a potom ma obsadili do mojej súčasnej agentúry,' vysvetlila. „Ale ja som naozaj nevedela spievať ani tancovať, takže som sa bála chodiť na hodiny. Ale aj tak som to chcel urobiť. Skutočnosť, že som to nedokázal, ma prinútil urobiť to ešte viac a cítil som zodpovednosť.'Kim Byung Man sa jej spýtal, koľko členov je v ich skupine, a ona mu povedala deväť. „Aké je podľa vás vaše hodnotenie spomedzi deviatich členov?“ spýtal sa.

Yeonwoo sa na chvíľu odmlčal a potom odpovedal: 'Som posledný.' Keď sa Kim Byung Man spýtal, prečo si to myslí, Yeonwoo odpovedal: „Nemyslím si, že som posledný, pretože som zlý. Myslím si, že by som mohol byť lepší ako teraz, preto som povedal, že som posledný.' Potom si utrela slzy.

Kim Byung Man odpovedal: 'Nemyslíš si, že ste boli všetci vybraní, pretože máte rôzne očarujúce vlastnosti?' Yeonwoo odpovedal, že je to pravda.

Potom ju naďalej utešoval zdieľaním niektorých svojich vlastných skúseností v komediálnom priemysle. 'Aj ja som bol naposledy ako komik,' povedal. 'Trvalo mi osem pokusov, kým som prešiel testom komika a na ôsmy pokus som bol posledný v hodnotení.'

„Nemôžem uspieť len tým, že poviem, že pôjdem v šľapajach niekoho takého Kang Ho Dong | alebo Yoo Jae Suk , ktorí sú najlepší,“ povedal. „Vedel som, že musím premýšľať o tom, čo môžem robiť dobre osobne, a nacvičovať si to. Páčila sa mi groteska a komédia, ktorá zahŕňala bojové umenia, tak som to cvičila.“

Dodal: 'Máte skvelú príležitosť a viac času ako ja.' Odpovedala: 'Som taká, pretože som netrpezlivá.' Odpovedal: „Je dobré byť trochu netrpezlivý. Takto si udržíte motiváciu.'

V osobnom rozhovore Yeonwoo povedal: „Bol som tak vďačný. Zvyčajne nehovorím o svojich starostiach, a keďže som starší člen skupiny, nerád sa o takýchto veciach rozprávam s mladšími členmi. Takže som to nemal kde priznať; Nemohol som byť úprimný.' Potom sa zasmiala, ako plakala, keď pracovala na kokosoch, a spýtala sa, či to vyzeralo smiešne.

Pozrite si „Zákon džungle“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )