YG's BABYMONSTER prekonal rekord na YouTube pre najrýchlejšiu k-popovú dievčenskú skupinu a prekonal 2 milióny odberateľov

 YG's BABYMONSTER prekonal rekord na YouTube pre najrýchlejšiu k-popovú dievčenskú skupinu a prekonal 2 milióny odberateľov

Pripravovaná dievčenská skupina BABYMONSTER od YG Entertainment už pred svojim debutom vytvorila nový rekord na YouTube!

7. mája YG Entertainment oznámila, že o 15:12 hod. KST deň predtým prekonala ich nová dievčenská skupina BABYMONSTER 2 milióny odberateľov na ich oficiálnom kanáli YouTube.

Keďže BABYMONSTER prvýkrát spustil kanál 28. decembra minulého roku, skupine trvalo iba 129 dní, kým dosiahla míľnik, čím sa stala najrýchlejšou dievčenskou skupinou K-pop, ktorá kedy dosiahla 2 milióny odberateľov na YouTube.

Tento počin je o to pôsobivejší, že BABYMONSTER ešte nedebutoval – alebo dokonca nepotvrdil svoju konečnú zostavu členov. Zatiaľ čo sedem stážistov bolo odhalených verejnosti ako kandidáti na debut ako členovia BABYMONSTER, zakladateľ YG Entertainment Yang Hyun Suk predtým zdieľané že plánoval vylúčiť aspoň jedného praktikanta a že by to urobil pôvodne predpokladané BABYMONSTER ako päťčlenná skupina, takže nie je jasné, či všetkých sedem dievčat bude debutovať spolu.

YG Entertainment odhalí konečnú zostavu členov pre BABYMONSTER 12. mája o polnoci KST.

Zatiaľ gratulujeme skupine k ich novému rekordu!

Zdroj ( 1 )