Yoo In Na je talentovaná zoznamovacia koučka, ktorej sa neustále nedarí vo vlastných vzťahoch v New Rom-Com Drama

 Yoo In Na je talentovaná zoznamovacia koučka, ktorej sa v novej romskej dráme stále nedarí vo vlastných vzťahoch

Pripravovaná dráma ENA „Bo Ra! Deborah“ (doslovný názov) odhalila nové plagáty s predstavením Will In Na !

„Bo Ra! Deborah“ je rom-com, ktorý sleduje romantický príbeh najväčšej zoznamovacej koučky Deborah a nonšalantnej Soo Hyuk ( Min. Yoon Hyun ), ktorý zápasí s láskou. Drámu bude režírovať režisér Lee Tae Gon filmov 'Mad for each other', 'Diary of a Prosecutor' a 'Hello, My Twenties' sérií 1 a 2 a napíše ju scenáristka Ah Kyung, ktorá napísala 'Mad for each other'. ““ „Bo Ra! Deborah“ tiež hrá Joo Sang Wook , 14:00 Chansung a Deň dievčat Armáda , a viac.

Yoo In Na sa premení na najväčšiu zoznamovaciu koučku Deborah, influencerku na zoznamovanie, ktorá je vtipná a úprimná. Je dokonca hviezdnou autorkou, ktorá má najpredávanejší román o romantických vzťahoch. Napriek tomu, že je úprimná, pokiaľ ide o randenie, nemá žiadnu predvídavosť, pokiaľ ide o jej vlastné vzťahy, a namiesto toho dostane dýku.Na novo zverejnených plagátoch Deborah zdobí obálky časopisov, keďže je slávnou influencerkou. Kontrastné koncepty dvoch titulných fotografií časopisu však podnecujú zvedavosť divákov. Na prvom obrázku Deborah uchváti okrem sebavedomého vzhľadu aj milým a žiarivým úsmevom.

Na rozdiel od predchádzajúcej fotografie je na plagáte nižšie zobrazená Deborah v slzách. Jej tvár zafarbená slzami a maskarou, ako aj rozbité sklo a ikony dažďa vpravo dole naznačujú prevrat, ktorému bude čeliť vo svojom milostnom živote. Najmä text, ktorý je napísaný obrátene oproti predchádzajúcemu plagátu „LOSER? alebo MILENKA!' núti divákov tešiť sa na horkosladkú romantiku randenia s trénerkou Deborah.

„Bo Ra! Deborah“ má premiéru 12. apríla o 21:00. KST.

Počas čakania si pozrite Yoo In Na v „ Novoročné blues “:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )