Yoo Jae Suk zvolili Kórejci za komika roka už 7. rok v rade

 Yoo Jae Suk zvolili Kórejci ako komika roka už 7. rok v rade

Yoo Jae Suk bol zvolený za najväčšiu komediálnu a varietnú hviezdu roku 2018!

Gallup Korea prebiehala tri týždne od 7. novembra do 30. novembra anketou, v ktorej sa pýtala, kto je najlepší komik roka. V ankete hlasovalo 1700 ľudí vo veku 13 a viac rokov z celej Južnej Kórey.

Tento rok spoločnosť Gallup Korea rozšírila svoju oblasť „komik“ na „komik a varietná hviezda“, aby odrážala súčasné trendy, medzi ktoré patrí redukcia autentických komediálnych programov a zvýšenie počtu zábavných programov pre bežných ľudí alebo profesionálov v iných oblastiach.Podľa výsledkov sa Yoo Jae Suk umiestnil na prvom mieste so ziskom 33,4 percenta hlasov. V rokoch 2005 až 2009 bol zvolený ako komik č. 1 v Gallup Korea. V rokoch 2010 a 2011 klesol na druhé miesto. V roku 2012 však opäť prudko vzrástol a odvtedy si udržal pozíciu číslo 1 sedem rokov za sebou.

Park Na Rae bol zvolený na druhom mieste s 27,4 % hlasov. Za posledný rok bola pravidelným členom MBC „ Bývam sám “, “Video Star” od MBC, “Salty Tour” od tvN a ďalšie, a zároveň robí tradičnú komédiu v “Comedy Big League” od tvN.

Gallup Korea povedal: „Park Na Rae je veľmi preferovaný mladšími ženami, ktoré tvoria hlavný dopyt po zábavných programoch, a najmä ženami vo veku 10 až 40 rokov. Jej rastúca popularita pravdepodobne zostane silná.“

Tretie miesto neobsadil nikto iný ako Kang Ho Dong | so ziskom 23,3 percenta hlasov. V minulosti bol spolu s Yoo Jae Sukom označený za jedného z „národných MCs“, no v roku 2011 dočasne odišiel do dôchodku. V súčasnosti je obľúbený vďaka svojim pravidelným programom, ako sú napríklad „Ask Us Anything“ od JTBC, „Let's Eat Dinner Together“ od JTBC, TVN. „Nová cesta na západ“ a ďalšie.

Lee Young Ja, vychádzajúca hviezda roku 2018, bola na štvrtom mieste so svojimi vystúpeniami v seriáli MBC „Omniscient“, „Food Bless You“ od Olive a ďalších. Horúcou témou bola najmä pre jej komické výrazy a šou o chutnom jedle.

Ostatní komici alebo varieté v top 10 sú Shin Dong Yup , Jun Hyun Moo , Yang Se Hyung | , Lee Soo Geun , Lee Kyung Kyu a Lee Sang Min .

zdroj ( 1 )

Najlepší fotografický kredit: Xportsnews