Yoo Seung Ho a Jo Bo Ah sa zúčastňujú intenzívnych pretekov troch nôh o „môjho podivného hrdinu“

 Yoo Seung Ho a Jo Bo Ah sa zúčastňujú intenzívnych pretekov troch nôh o „môjho podivného hrdinu“

Nová dráma SBS' Môj zvláštny hrdina ” zverejnila nové fotografie Yoo Seungho a Jo Bo Ah !

„My Strange Hero“ je o Kang Bok Soo (Yoo Seung Ho), mužovi, ktorý sa vracia do svojej starej školy, aby vykonal pomstu po tom, čo bol ako študent vylúčený pre falošné obvinenia. Čoskoro sa však opäť zapletie so svojou prvou láskou z tej doby, Son Soo Jung (Jo Bo Ah).

Na zverejnených snímkach sa Kang Bok Soo a Son Soo Jung zúčastňujú atletickej súťaže. Skončia v rovnakom tíme na pretekoch troch pretekov, ale Kang Bok Soo iba hľadí do diaľky, bez záujmu o udalosti. Son Soo Jung má iný postoj, keď sa rúti vpred s odhodlaním planúcim v jej očiach.Na ďalšej sérii fotografií Son Soo Jung nakoniec nesie Kang Bok Soo na chrbte po tom, čo obaja spadli. Zatne zuby a zavrie oči, keď ho nesie smerom k cieľovej čiare. Predtým nezainteresovaný Kang Bok Soo je prekvapený týmto vývojom udalostí.

Yoo Seung Ho a Jo Bo Ah nakrútili túto scénu na strednej škole v Incheone v Soule. Dvaja herci boli v tento deň profesionáli, keď skúšali svoju scénu a kontrolovali každý detail. Len čo sa kamery prestali otáčať, Yoo Seung Ho a Jo Bo Ah vybuchli do smiechu, keď sa na seba pozreli.

Produkčný štáb uviedol: „Keďže samotná dráma je [o] škole, existuje veľa scén, ktoré sme [natáčali] so študentmi. Yoo Seung Ho a Jo Bo Ah prirodzene splynuli s dospievajúcimi študentmi, keď predvádzali svoje vystúpenie. Atmosféra na natáčaní plná nekonečného smiechu, ktorá ladí s mladistvou a hrejivou atmosférou drámy, sa prenesie priamo do kamery. Prosím, tešte sa na predstavenie.”

„My Strange Hero“ odvysiela svoju prvú epizódu 10. decembra po „Death Song“ a bude k dispozícii na Viki!

Ak ste to ešte neurobili, pozrite si ukážku nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )