Yoo Seung Ho, Jo Bo Ah a ďalší si spolu vychutnajte dvojité rande vo filme „My Strange Hero“

 Yoo Seung Ho, Jo Bo Ah a ďalší si spolu vychutnajte dvojité rande vo filme „My Strange Hero“

Dňa 30. decembra „ Môj zvláštny hrdina ” poklesli statické zábery z Yoo Seung Ho , Jo Bo Ah , Kim Dong Young a Park Ah In na dvojitom rande.

V „My Strange Hero“ sa Kang Bok Soo (hrá Yoo Seung Ho) vrátil na strednú školu Seol Song a znovu sa stretol so svojou prvou láskou Son Soo Jung (hrá Jo Bo Ah), ktorý je v súčasnosti učiteľom na škole. Najlepší priateľ Kang Bok Soo Lee Kyung Hyun (hrá Kim Dong Young) a roztomilý stalker Kang Bok Soo Yang Min Ji (hrá Park Ah In) tiež pridali trochu zábavy do príbehu.Na najnovších snímkach si štyri postavy spolu užívajú dvojité rande. Kang Bok Soo a Son Soo Jung skúmajú miesto a Lee Kyung Hyun a Yang Min Ji ich tam sledujú.

Zdá sa, že Kang Bok Soo a Son Soo Jung sa k sebe hodia v béžových outfitoch, zatiaľ čo Lee Kyung Hyun a Yang Min Ji sa k sebe hodia aj vo farebných. Počas jazdy na bicykli sú plní úsmevov a Son Soo Jung fotí fotoaparátom.

Táto scéna bola natočená v meste Cheongju. Herci museli natáčať na mnohých turistických atrakciách, keďže tento výlet mal preskúmať miesto. Napriek chladnému počasiu sa štvorica hercov ponorila do svojich úloh a pomohla oživiť atmosféru nakrúcania. Aj keď je medzi hercami v reálnom živote vekový rozdiel, pôsobili ako kamaráti v rovnakom veku, aj keď sa kamery prestali otáčať a vytvorili prirodzene priateľskú atmosféru.

Zdroj zo štábu povedal: „Herci a štáb išli na výlet do Cheongju na dva dni a jednu noc. Bavili sme sa natáčaním nádhernej krajiny Cheongju spolu. Prosím, tešte sa na Bok Soo a Soo Jung, ktorí sú po deviatich rokoch opäť spolu, ako si všetci štyria s Kyung Hyun a Min Ji užili rande a aké rozhovory mali.“ „My Strange Hero“ sa vysiela v pondelok a utorok o 22:00. KST.

Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )