Yoon Bak je milujúci otec aj romantický chlap v novej dráme MBC

 Yoon Bak je milujúci otec aj romantický chlap v novej dráme MBC

Pripravovaná dráma MBC „Please Send a Fan Letter“ (doslovný názov) odhalila svoje prvé fotografie Yoon Bak !

„Please Send a Fan Letter“ je romantická komédia o herečke, ktorá čelí najväčšej kríze vo svojom živote v zábavnom priemysle, a mužovi, ktorý musí chrániť čisté srdce svojej dcéry písaním falošných odpovedí na listy jej fanúšikov.

V dráme hrá Girls’ Generation Sooying ako Han Kang Hee, A-čková herečka, ktorá čelí najväčšej kríze svojej kariéry. Yoon Bak sa predstaví ako prvá láska Han Kang Hee Bang Jung Suk, oddaný slobodný otec, ktorého malá dcéra bojuje s leukémiou. Aby ochránil čisté srdce svojej dcéry, skončí písaním falošných odpovedí na listy jej fanúšikov pre Han Kang Hee.Prvý stále zachytáva vrúcny pohľad Bang Jung Suka na jeho dcéru. Jeho oči sú plné obáv a ľútosti nad chorou dcérou, čo zanecháva v divákoch hlboký dojem. Navyše príbeh Bang Jung Suka, ktorý vychováva svoju dcéru sám, pridáva na očakávaní tým, že vyzdvihuje jeho povahu milujúceho otca.

Ďalší zachytáva láskyplný pohľad Bang Jung Suka, z ktorého vyžaruje romantický šarm. Fotografia, na ktorej Bang Jung Suk hľadí na osobu vedľa seba so slabým úsmevom a láskavým pohľadom, ešte viac podnecuje zvedavosť divákov. Najmä Yoon Bakove uplakané oči a vrúcny úsmev sa pýšia dokonalou synchronizáciou s jeho postavou, čo zvyšuje očakávania jeho účinkovania v dráme.

“Please Send a Fan Letter” má premiéru 18. novembra o 21:50. KST. Pozrite si ukážku tu !

Počas čakania sledujte Yoon Bak v ' Centrum pôrodnej starostlivosti “ s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )